Drevenákrajina.cz

Židle 10, buk, barva bílá - dub, kolekce Belluno Elegante

Dostupnost: Skladem
Odesláno v rámci: Odeslání tovaru do 24h.
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 2 689,00 Kč 2689.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Dřevěná židle z masivu buku se sedadlem v barvě dubu Belluno Elegante

Židle je velmi robustní a bezpečná. Je vyrobena z masivního bukového dřeva, pečlivě a s důrazem na každý detail. Opěradlo židle je vysoké a tvarované, což zajišťuje pohodlné sezení a správnou oporu těla. Široké sedadlo má velikost vhodnou pro osoby různých typů postavy. Konstrukce židle spočívá na stabilních, vyztužených nohách. Všechny části židle jsou pevně uchyceny, což zaručuje její stabilitu a bezpečnost.

Vyplatí se koupit dřevěné jídelní židle

Židle z masivního bukového dřeva jsou velmi pevné a odolné. Díky mimořádné odolnosti dřeva se prakticky nepoškozují. Nemusíte je měnit každých několik let jako v případě nábytku z levnějších materiálů, protože si zachovávají vysokou kvalitu a původní stabilitu konstrukce. Ta ké jejich vzhled s postupem času jen získává na půvabu a ušlechtilosti. Za zmínku stojí také to, že tržní hodnota nábytku z masivního dřeva roste s jeho stářím.

Dřevěné židle vnesou do Vašeho interiéru nadčasovou eleganci a blízkost k přírodě. Díky nábytku ze dřeva je ve vzduchu cítit uklidňující vůně lesa a mikroklima v bytě je zdraví prospěšnější. Tato vlastnost nábytku je způsobena hygroskopickými vlastnostmi přírodního dřeva.

Bílé židle ve skandinávském stylu do jídelny

Skandinávský styl v interiérovém designu je založen na používání přírodních materiálů, jako je pravé dřevo a vysoce kvalitní tkaniny. Důležitý je také minimalismus, prostor a světlo, proto ve skandinávských interiérech převládá bílá barva - na stěnách, podlahách i nábytku, který má jednoduché tvary. Tento styl patří již několik let k nejoblíbenějším trendům. Univerzální, jednoduchá konstrukce a neutrální barvy židlí Belluno Elegante skvěle doplní aranžmá inspirované stylem našich severních sousedů.

Technické informace

Šířka 43 cm
Výška 96 cm
Hloubka 44 cm
Materiál Buk
Série výrobků Belluno Elegante
Barva Bílá - dub
Odstín barvy RAL 9010
Krytí barvy 85%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Hmotnost 9 kg
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium