Drevenákrajina.cz

Zásuvka pod postel, borovice, barva bílá, kolekce Marone Kids

Dostupnost: Skladem
Odesláno v rámci: Odeslání tovaru do 24h.
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 3 549,00 Kč 3549.00
ilość ks.

product unavailable

* - Povinné pole

Technické informace

Šířka Kids / Junior 138 cm, Marone 198,2 cm
Výška Kids / Junior 13 cm, Marone 21,5 cm
Délka Kids / Junior 73 cm, Marone 95,6 cm
Materiál Borovice
Série výrobků Marone Kids
Barva Bílá
Odstín barvy RAL 9003
Krytí barvy 75%
Povrch Polomatný
Dokončení Voskování
Úchytky Dřevěné
Hmotnost 15 kg
Čas montáže 2 osoby 1-2 hod.
Záruka 12 měsíců

Popis

Dřevěná zásuvka pod postel z masivu borovice Marone Kids

Postele se zásuvkami jsou velmi praktické. Prostorný úložný prostor usnadňuje organizaci prostoru. Je to vítaná funkce, zejména v malých místnostech, kde má každý centimetr cenu zlata. Do zásuvky se vejdou další lůžkoviny i věci, které dosud neměli své místo. Místnost tak bude uklizená a její obyvatelé budou mít lepší náladu. Chronický nepořádek poškozuje náladu a způsobuje velké napětí. Dřevěná zásuvka z kolekce Marone Kids s tímto problémem účinně bojuje.

Elegantní dětský nábytek Marone Kids

Zásuvka pod postelí zvýší užitné hodnoty nábytku a zároveň podtrhne jeho estetiku. Dřevěné knoflíky dodávají nábytku šarm, zateplují interiér a zútulňují ho. Toto uspořádání by mělo být doplněno nákupem velké šatní skříně na oblečení a komody. Stojí za zmínku, že čas pracuje ve prospěch dřevěného nábytku. Certifikované dřevo je zárukou dlouholeté spokojenosti. Po delší době vypadá nábytek ještě krásněji. Dřevěné kruhy jsou viditelnější a nábytek působí ušlechtileji, což vytváří jedinečnou atmosféru. Jsou dokonale sladěný s přírodními tkaninami, které zvyšují pohodlí při používání a zdůrazňují vizuální hodnotu stylingu.

Dřevěné postele z borovice se snadno čistí a montují

Ložnice musí být ergonomická. Čištění by mělo probíhat efektivně, bez použití škodlivých chemikálií. Tato kritéria splňuje dřevěný nábytek Marone Kids. V našem internetovém obchodě si můžete zakoupit postele, zásuvky a skříně pro vlastní montáž. Ke každému výrobku jsou přiloženy podrobné pokyny. Nabízíme také montážní služby v čase, který Vám vyhovuje.

Čištění masivního borovicového nábytku zabere jen velmi málo času. Prach a skvrny lze účinně odstranit měkkým vlhkým hadříkem. Povrch by měl být poté otřen do sucha. Doporučujeme umístit nábytek na rovný povrch, mimo dosah radiátorů a jiných zdrojů tepla.

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium