Drevenákrajina.cz

Noční stolek, borovice, barva medová borovice, kolekce Toskania

Dostupnost: Skladem
Odesláno v rámci: Odeslání tovaru do 24h.
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 4 489,00 Kč 4489.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Dřevěný noční stolek z masivu borovice Toskania

Noční stolek v barevném provedení medová borovice Toskania je kombinací kvalitního borovicového dřeva a klasického stylu. Dekorativní prvky v podobě frézování a kování dodají interiéru noblesu a eleganci. Díky masivnímu borovicovému dřevu s povrchovou úpravou ekologickým přírodním vodním lakem vypadá noční stolek nejen elegantně, ale má i povrch příjemný na dotek. Masivní dřevěné prvky nočního stolku přispívají ke stabilitě a odolnosti nábytku. Výběr jedné z originálních barevných variant zaručuje úspěch při zařizování interiéru ložnice.

STYLOVÝ RÁM - hlavním prvkem nočního stolku řady Toskania je široká silná deska s frézovaným rámem.

KOVOVÁ RUKOJEŤ - zestárlá rukojeť ve tvaru diamantu v barvě starého zlata s rustikálním kroužkem.

ELEGANTNÍ FRÉZOVÁNÍ - elegantní frézování na dveřích dodává nočnímu stolku eleganci a masivnost.

PŘÍRODNÍ DŘEVO - noční stolek do ložnice je vyroben z borovicového masivu s výjimkou zadní části.

Designové noční stolky do ložnice

Konečně po náročném dni ulehneme do své vysněné ložnice v pohodlné posteli a s potěšením se ponoříme do dalších stránek své oblíbené knihy. Nádherné chvíle blaženého odpočinku pominou, a když se rozhodneme jít spát, objeví se všední problém - musíme vstát, odložit knihu a zhasnout světlo. Abychom vyšli vstříc Vašim potřebám, představujeme geniálně jednoduché řešení tohoto problému, noční stolek Toskania. Ano, nevymysleli jsme ho, ale postarali jsme se o to, aby byl dřevěný noční stolek do ložnice funkční, odolný a krásný.

Noční stolek Toskania je vyroben z masivního borovicového dřeva nejvyšší kvality, jehož přírodní kresba a linie suků vytvářejí jedinečnou atmosféru a zaručují originalitu každého kusu nábytku. Noční stolek z masivu borovice se hodí k dřevěným postelím řady Toskania a je dokonalým doplňkem této kolekce. Na noční stolek můžete umístit noční lampičku a schovat do ní své poklady. Nejlepšího vizuálního efektu v naší ložnici dosáhneme umístěním nočního stolku po obou stranách dřevěné postele Toskania. Dřevěný noční stolek Toskania je ideální volbou pro zákazníky, kteří si cení komfortu a pohodlí při spánku.

Bílé noční stolky do ložnice ze série Toskania

Noční stolek je k dispozici také v bílé barvě. Je opatřen ekologickým vodním lakem. Všechny prvky nočního stolku, kromě dna zásuvky a zadní části (MDF deska), jsou vyrobeny z borovicového masivu. Nedoporučuje se vystavovat nábytek přímému UV záření nebo jej umisťovat do blízkosti topných zařízení.

Dřevěný nábytek je dodáván v baleních s návodem a příslušenstvím pro vlastní montáž. Nábytek z borovicového dřeva podléhá přirozeným procesům stárnutí. Při čištění dřevěného nábytku je třeba dbát na to, abyste nepoužívali hrubé utěrky nebo kuchyňské čisticí prostředky - mohou způsobit poškození nebo změnu barvy povrchu. Nejlepší je použít vlhký měkký hadřík.

Technické informace

Šířka 50 cm
Výška 63 cm
Hloubka 35 cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Toskania
Barva Medová borovice
Krytí barvy 85%
Povrch Polomatný
Dokončení Mořidlo na bázi vody
Úchytky Staré zlato
Počet dvířek 1 dvířka
Počet polic 1 police
Hmotnost 8 kg
Čas montáže 2 osoby 2 hod.
Záruka 24 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Související produkty

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium