Drevenákrajina.cz

Věšák, borovice, barva bílá, kolekce Belluno Elegante

Dostupnost: Skladem
Odesláno v rámci: Odeslání tovaru do 24h.
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 3 989,00 Kč 3989.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Dřevěný věšák z masivu borovice Belluno Elegante

Po návratu si nedbale pověsíte svrchní oděv a zapomenete, že vůbec existuje. A je to ten, který chrání vaši zeď před stříkající vodou, když se vrátíte mokří po procházce v dešti. Věšák na kabáty je v předsíni nepostradatelným kusem nábytku. Navrhli jsme nový věšák z kolekce Belluno Elegante. Svým způsobem je to vizitka Vašeho domova. Jako první se objeví u vašich hostů při vstupu a svou jemností je informuje o stylu bytu, do kterého vstoupili. Vždyť nejen chrání, ale také zdobí stěny.

Věšák do předsíně z masivního dřeva borovice

VYSOKO KVALITNÍ VĚŠÁKY - dřevěné věšáky se saténovou povrchovou úpravou umožňují pověsit Vaše oblečení. Skvěle se hodí na zavěšení kabátu, halenky nebo saka.

PŘÍRODNÍ DŘEVO - přírodní dřevo použité na výrobu tohoto rámu je známá a ceněná finská borovice. Natřeli jsme ho teplou bílou barvou (RAL 9010), aby ladil s ostatním nábytkem Belluno Elegante, který je k dispozici v našem obchodě.

ELEGANTNÍ FRÉZOVÁNÍ - abychom zdůraznili jedinečnost nábytku z kolekce Belluno Elegante, používáme kromě charakteristického bílého odstínu také frézování. A v tomto případě jsme byli v pokušení umístit je na věšák v hale.

FRÉZOVANÉ HRANY - silnou dřevěnou desku jsme dokončili estetickou frézou, která zjemňuje ostré vnější hrany.

Dřevěný věšák je diskrétně natřen vodou ředitelnou barvou v teplé bílé barvě (RAL 9010) a dokonale ladí s ostatním nábytkem z kolekce Belluno Elegante. Jeho univerzální a nenápadný dekor však lze úspěšně sladit i s moderním interiérem. Dodá Vám kouzlo a poskytne plně uspokojivý zážitek z používání. Budou na něm viset Vaše oblíbená saka, halenky a kabáty. Můžete na něj úspěšně zavěsit vodítko pro psa, deštník a další venkovní předměty.

Snadná péče o nábytek z dřeva

Stejně jako veškerý dřevěný nábytek vyžaduje vhodné ošetření. Vyhýbejte se nadměrnému slunečnímu záření a přímému působení UV záření. Věšák byste také neměli věšet v blízkosti zdrojů tepla, jako jsou radiátory, ventilátory nebo sporáky. Přírodní dřevo stejně tak podléhá přirozeným procesům stárnutí. Časem mohou být uzlíky a kroužky viditelnější. To je zcela normální. Pro údržbu a čištění používejte vodu a bavlněný hadřík.

Technické informace

Šířka 47 cm
Výška 130 cm
Hloubka 1,8 cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Belluno Elegante
Barva Bílá
Odstín barvy RAL 9010
Krytí barvy 85%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Úchytky Staré stříbro
Hmotnost 7 kg
Čas montáže 2 osoby 1 hod.
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium