Drevenákrajina.cz

Věšák, borovice, barva bílá, kolekce Belluno Elegante

Dostupnost: Skladem
Odesláno v rámci: Odeslání tovaru po 26.04.2024
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 2 970,00 Kč 2970.00
ilość ks.

product unavailable

Technické informace

Šířka 47 cm
Výška 130 cm
Hloubka 1,8 cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Belluno Elegante
Barva Bílá
Odstín barvy RAL 9010
Krytí barvy 85%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Úchytky Staré stříbro
Hmotnost 7 kg
Čas montáže 2 osoby 1 hod.
Záruka 12 měsíců

Popis

Dřevěný věšák z masivu borovice Belluno Elegante

Po návratu si nedbale pověsíte svrchní oděv a zapomenete, že vůbec existuje. A je to ten, který chrání vaši zeď před stříkající vodou, když se vrátíte mokří po procházce v dešti. Věšák na kabáty je v předsíni nepostradatelným kusem nábytku. Navrhli jsme nový věšák z kolekce Belluno Elegante. Svým způsobem je to vizitka Vašeho domova. Jako první se objeví u vašich hostů při vstupu a svou jemností je informuje o stylu bytu, do kterého vstoupili. Vždyť nejen chrání, ale také zdobí stěny.

Věšák do předsíně z masivního dřeva borovice

VYSOKO KVALITNÍ VĚŠÁKY - dřevěné věšáky se saténovou povrchovou úpravou umožňují pověsit Vaše oblečení. Skvěle se hodí na zavěšení kabátu, halenky nebo saka.

PŘÍRODNÍ DŘEVO - přírodní dřevo použité na výrobu tohoto rámu je známá a ceněná finská borovice. Natřeli jsme ho teplou bílou barvou (RAL 9010), aby ladil s ostatním nábytkem Belluno Elegante, který je k dispozici v našem obchodě.

ELEGANTNÍ FRÉZOVÁNÍ - abychom zdůraznili jedinečnost nábytku z kolekce Belluno Elegante, používáme kromě charakteristického bílého odstínu také frézování. A v tomto případě jsme byli v pokušení umístit je na věšák v hale.

FRÉZOVANÉ HRANY - silnou dřevěnou desku jsme dokončili estetickou frézou, která zjemňuje ostré vnější hrany.

Dřevěný věšák je diskrétně natřen vodou ředitelnou barvou v teplé bílé barvě (RAL 9010) a dokonale ladí s ostatním nábytkem z kolekce Belluno Elegante. Jeho univerzální a nenápadný dekor však lze úspěšně sladit i s moderním interiérem. Dodá Vám kouzlo a poskytne plně uspokojivý zážitek z používání. Budou na něm viset Vaše oblíbená saka, halenky a kabáty. Můžete na něj úspěšně zavěsit vodítko pro psa, deštník a další venkovní předměty.

Snadná péče o nábytek z dřeva

Stejně jako veškerý dřevěný nábytek vyžaduje vhodné ošetření. Vyhýbejte se nadměrnému slunečnímu záření a přímému působení UV záření. Věšák byste také neměli věšet v blízkosti zdrojů tepla, jako jsou radiátory, ventilátory nebo sporáky. Přírodní dřevo stejně tak podléhá přirozeným procesům stárnutí. Časem mohou být uzlíky a kroužky viditelnější. To je zcela normální. Pro údržbu a čištění používejte vodu a bavlněný hadřík.

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium