Drevenákrajina.cz

Rozkládací stůl Lanciano dub 200x100

Dostupnost: Čekání na dodávku produktu
Cena: 44 310,00 Kč 44310.00
ilość ks.

product unavailable

Hodnocení: 4.96
Dodavatel: Lanciano
Kód produktu: LANCIANO200X100

Technické informace

Šířka 100 cm
Výška 75 cm
Délka 200 cm - 245cm - 290 cm
Materiál Dub
Barva Dubová
Dokončení Olejování
Čas montáže 0,5-1 hod.
Záruka 24 měsíců

Popis

Dubový rozkládací stůl Lanciano 200x100

Rozkládací dubový stůl Lanciano je kus nábytku, který vám umožní komplexně vybavit každou kuchyni a jídelnu. Jeho jedinečný dizajn přitahuje pozornost a harmonicky ladí s různými interiérovými styly - od zcela tradičních až po extrémně minimalistické a moderní. Jedná se o kus nábytku, který nejen poskytuje funkčnost, ale také dodává domácímu prostoru charakter a krásu.

Velký dubový rozkládací stůl - najděte sílu a krásu ve dřevě

Představený rozkládací jídelní stůl o délce 200-290 cm se vyznačuje vysokou kvalitou, která je mimo jiné dokonale patrná z tloušťky desky a soklu, z nichž každý má tloušťku 2 cm. Pod ním se nachází 11 cm vysoká soklová lišta a také nohy o úctyhodných rozměrech 10 x 10 cm. Díky nim si kus nábytku navždy zachová svou stabilitu. O rozšíření stolu se starají dva nástavce, každý o šířce 45 cm, které jsou umístěny pod deskou. Celý stůl je vyroben ze dřeva - z vysoce kvalitního olejovaného dubového dřeva.

Rozkládací jídelní stůl 200-290 - vytvořte jedinečnou atmosféru pro večírky a slavnosti

Velký dubový rozkládací stůl je vyroben z vysoce kvalitního dřeva a zaujme svým neobvyklým půvabem. Jeho geometrický tvar mu dodává moderní vzhled, který se skvěle hodí do různých interiérových zařízení. Přírodní letokruhy a suky viditelné na povrchu desky stolu mu dodávají jedinečný charakter a podtrhují přírodní kouzlo dřeva.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium