Drevenákrajina.cz

Dřevěná police 3ks pro skříň Pianoli 47,5 cm

Dostupnost: Čekání na dodávku produktu
Cena: 2 760,00 Kč 2760.00
ilość ks.

product unavailable

Technické informace

Šířka 47,5 cm
Výška 2,2 cm
Hloubka 49 cm
Materiál Dub - dýha - fólie
Série výrobků Pianoli
Barva Dubová
Povrch Polomatný
Dokončení Olejování
Pojezd zásuvek Hettich s tlumičem
Hmotnost 12 kg
Čas montáže 0,5 hod.
Záruka 24 měsíců

Popis

Souprava 3ks polic pro skříň Pianoli 47,5 cm

Tato sada 3ks polic pro šatní skříň Pianoli o šířce 47,5 cm je dokonalým doplňkem skříně a dokonale ladí s jejím stylem a designem. Police jsou vyrobeny z kombinace dubového dřeva, dýhy a fošny a mají polomatnou povrchovou úpravu, která harmonicky ladí s celou kolekcí Pianoli. Jejich estetický vzhled, kombinující přirozenou krásu dřeva s elegantní povrchovou úpravou, dodává interiéru skříně sofistikovaný nádech.

Suprava polic Pianoli - odolnost a pevnost polici na dlouhá léta

Tyto police byly vyrobeny z odolných materiálů, a proto jsou odolné proti poškození a opotřebení, což zaručuje jejich dlouhodobé používání. Stabilita a pevnost materiálů znamená, že police budou schopny ukládat různé předměty bez obav z poškození. Vysoká kvalita zpracování zase podtrhuje nadprůměrnou odolnost a robustnost celé sady, která je z pohledu kupujícího tak důležitá.

Souprava 3ks polic Pianoli - jednoduchost a místo

Navržené police výrazně zvyšují funkčnost skříně Pianoli a nabízejí další úložný prostor pro různé předměty, jako je oblečení, doplňky, šperky nebo dokumenty. Jejich praktičnost spočívá ve schopnosti efektivně využít dosud nevyužitý prostor a jejich jednoduchá montáž umožňuje snadné a rychlé přizpůsobení individuálním potřebám uživatele. S touto sadou polic se šatní skříň Pianoli stává ještě univerzálnější a přizpůsobivější každodenním požadavkům.

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium