Drevenákrajina.cz

Grado nástěnná skříňka / TV skříňka dub malá

Dostupnost: Skladem
Odesláno v rámci: Odeslání tovaru do 24h.
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 12 690,00 Kč 12690.00
ilość ks.

product unavailable

Technické informace

Šířka 150 cm
Výška 26 cm
Hloubka 30 cm
Materiál Dub
Série výrobků Grado
Barva Dubová
Hmotnost 28 kg
Čas montáže 0,5-1 hod.
Záruka 24 měsíců

Popis

Dřevěná skříň do obývacího pokoje Grado

Dřevěná skříň zcela jistě dodá místnosti, například obývacímu pokoji, eleganci. Díky tomu, že ji lze zavěsit na zeď, ji můžeme využít na různé způsoby. Skříňka do obývacího pokoje byla vyrobena z dubového dřeva, čímž bylo dosaženo rovnováhy mezi klasickým a moderním stylem.

Dřevěný nábytek - záruka trvanlivosti

Dřevěný nábytek byl vždy vítán v každém interiéru, protože dřevo je velmi trvanlivý přírodní materiál odolný proti poškození. Zůstává nepoškozené po mnoho let a velmi snadno se renovuje, což má další výhodu. S malými náklady můžete poškozený kus nábytku kompletně zrenovovat a vytvořit opět něco krásného. Dubový nábytek je trvale oblíbený, naše skříň do obývacího pokoje je vyrobena z dubového masivu. Díky správnému olejování je na jejím povrchu vidět skutečná kresba dřeva. Dřevěná skříňka je ideální pro industriální styl; nebo loftový styl, kde dřevo hraje velkou roli.

Dokonalý dřevěný nábytek do obývacího pokoje pro váš domov

Dřevěný kus nábytku má dvířka pro jednu komoru - můžeme ji použít k uložení různých předmětů. Skříňka obsahuje ještě jednu nezakrytou polici, kterou lze využít pro případné ozdoby, knihy, rodinné fotografie nebo rostliny. Dřevěnou závěsnou skříňku lze umístit v různých výškách, takže ji lze snadno komponovat s jiným nábytkem. Má zadní stěnu, která jí dodává skvělý vzhled a dodatečnou stabilitu.

Přírodní dřevo - pro lidi bezpečná a ekologická surovina

Skříň v obývacím pokoji je vyrobena z přírodního dubového dřeva. Použití takového materiálu je velmi ekologické a má příznivý vliv na lidské zdraví. Dubový nábytek se velmi snadno udržuje a zároveň je odolný proti poškození. Nevyžaduje použití nebezpečných chemických látek. K péči o správný vzhled nábytku v obývacím pokoji postačí široce dostupné přípravky na čištění dřevěných povrchů i utěrka z mikrovlákna.

Předmětem prodeje je pouze skříňka.

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium