Drevenákrajina.cz

Stojící dubová vitrína 1D Tirano

Dostupnost: Čekání na dodávku produktu
Cena: 15 032,00 Kč

Standarní cena: 18 790,00 Kč

15032.00
Nejnižší cena za posledních 30 dní před slevou: 18 790,00 Kč Pokud se produkt prodává méně než 30 dní, zobrazí se nejnižší cena od zahájení prodeje.
ilość ks.

product unavailable

Hodnocení: 4.96
Dodavatel: Tirano
Kód produktu: ZITIR02N

Technické informace

Šířka 43 cm
Výška 147 cm
Hloubka 39 cm
Materiál Dub - materiál
Série výrobků Tirano
Barva Dubová
Dokončení Olejování
Úchytky Černé
Pojezd zásuvek Hettich s tlumičem
Počet dvířek 1 dvířka
Počet polic 4 police
Záruka 24 měsíců

Popis

Elegantní dubová vitrína Tirano 1D zaujme svou vysokou třídou díky kombinaci zlatého odstínu dubu s jemnými černými akcenty a trojrozměrností žeber. Díky své jednoduché siluetě a viditelným detailům z přírodního dřeva se vitrína Tirano 1D skvěle hodí do moderního i tradičního prostředí a dodá místnosti hřejivou a příjemnou atmosféru, zatímco její elegantní tvar nezatěžuje žádný prostor. To je důležité zejména v malých místnostech, kde má každý metr čtvereční cenu zlata.

Pevnost, která mluví za celé generace - dubová vitrína, která vás ohromí svou kvalitou.

Vitrína Tirano 1D je kombinací klasiky a inovace, a to nejen z hlediska vzhledu, ale také z hlediska zpracování. Dubové dřevo, známé svou odolností a možnostmi renovace, zajišťuje nábytku dlouhou životnost, zatímco bezkonkurenční preciznost zpracování i toho nejmenšího detailu svědčí o vysoké úrovni. Mimořádně důležitým doplňkem je systém tichého zavírání, který usnadňuje zachování klidu a ticha v domácnosti, zejména v noci, kdy by nárazy čela o korpus nábytku mohly probudit ostatní členy domácnosti.

Dubová vitrína - funkčnost bez omezení

Stojící vitrína má všestranné využití - od elegantního skladu vína až po jedinečné místo pro vystavení sportovních nebo uměleckých trofejí. Její otevřené a uzavřené prostory umožňují vyváženou kombinaci vystavování a ukládání a zároveň poskytují snadný přístup a vizuální odlišení cennějších předmětů. Při použití v obývacím pokoji nebo na chodbě se vitrína může stát ústředním bodem, který přitáhne pozornost hostů.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium