Drevenákrajina.cz

Postel z kovovými nohami a dvojitou opěrkou, dub, barva dub, kolekce Toretta

Dostupnost: Čekání na dodávku produktu
Cena: 19 989,00 Kč 19989.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Dřevěná postel z kovovými nohami a dvojitou opěrkou hlavy z masivu dubu Toretta

Rádi si před spaním přečtete knihu? Dubová postel z kolekce Toretta s dvojitou nastavitelnou opěrkou Vám umožní pohodlně se opřít a relaxovat, zatímco se ponoříte do čtení. Díky dvěma oddělenými širokými opěrkami je ideální volbou jako postel pro pár.

Masivní konstrukce, dubová postel s kovovými nohami

Opěrka hlavy je nastavitelná, můžete ji snížit nebo zvýšit přibližně o 5 cm. Podporu tak můžete přizpůsobit své výšce, postavě a preferencím, abyste dosáhli maximálního pohodlí.

Čelo a rám postele Toretta, stejně jako nosné prvky konstrukce, jsou celé vyrobeny z dubového masivu. Dub patří již po staletí k nejušlechtilejším dřevinám. Dřevěný nábytek z něj má mimořádně pevnou strukturu. Základem postele Toretta je široký rám, který zaručuje stabilitu a pevnost konstrukce. Nohy postele jsou vyrobeny z kovu odolného proti zatížení. Jsou opatřeny práškovou barvou v černé barvě. Tento designový prvek odkazuje na industriální styl oblíbený v posledních letech.

Dubové dřevo je velmi krásné a odolné

Přírodní dřevo vydává krásnou vůni vyvolávající příjemné asociace s lesem, má dobrý vliv na vzduch v místnosti a je šetrné k alergikům. Součásti dřevěné postele Toretta jsou navíc chráněny olejem. Přírodní olej na dřevo je zdravotně nezávadný a šetrný k životnímu prostředí, protože neuvolňuje škodlivé chemické látky.

K čemu se hodí dubová postel ve stylu loft

Dubový nábytek do ložnice se hodí do mnoha stylů, barev a uspořádání a v každém z nich bude vypadat stejně skvěle. Je to díky masivnímu dubu, nábytek z tohoto ušlechtilého dřeva vypadá vždy elegantně a nadčasově, a to i po mnoha letech. Lehký, jemný, příjemný odstín a klasická černá, která zůstává v souladu s interiérovými trendy, se hodí do loftového a skandinávského stylu.

Dřevěná dubová postel a spůsob jak se starat o masivní nábytek

Při výběru dřevěného nábytku mějte na paměti, že podléhá přirozenému procesu stárnutí. Při čištění dřevěného nábytku je třeba dbát na to, abyste nepoužívali hrubé utěrky nebo kuchyňské čisticí prostředky, mohou způsobit poškození nebo změnu barvy povrchu.

Technické informace

Šířka V závislosti na zvolené variantě
Výška 85 cm
Délka 212 cm
Materiál Dub - kov
Série výrobků Toretta
Barva Dubová
Povrch Polomatný
Dokončení Olejování
Hmotnost 85 kg
Čas montáže 2 osoby 3-4 hod.
Záruka 12 měsíců

Související produkty

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium