Drevenákrajina.cz

KTERÝ NÁBYTEK BUDE NEJLEPŠÍ PRO BÍLÝ INTERIÉR?

KTERÝ NÁBYTEK BUDE NEJLEPŠÍ PRO BÍLÝ INTERIÉR?

KTERÝ NÁBYTEK BUDE NEJLEPŠÍ PRO BÍLÝ INTERIÉR?

Rozhodnutí, zda si vymalovat stěny v bytě bílou barvou se týká stále více lidí. Možná i vy? V dnešním příspěvku navrhneme, které kusy nábytku se hodí do bílého interiéru, a řekneme vám o nejběžnějších stylech v bílých místnostech. Pokud vás také zajímá, jak pečovat o dřevěný nábytek a jak zařídit obývací pokoj v skandinávském stylu - znamená to, že tento příspěvek je pro vás! Zveme vás ke čtení!

Výhody bílého interiéru

Velmi často jsou interiéry bytů a domů natřené bílou barvou. Navrhovatelé tohoto řešení jsou přesvědčeni, že bílá je minimalistická, univerzální a hodí se ke všemu. Bílá barva stěn navíc vizuálně zvyšuje obytný prostor.

Při renovaci nebo při plánování stahování se stále častěji volí bílá - je to dáno tím, že je nejjednodušší ji změnit a rozhodnutí o konečných barvách stěn je těžké udělat bez nábytku a základního vybavení. Mnozí věří, že bílá barva stěn je nepraktická kvůli špíně, která se objeví. Stačí však zvolit kvalitní nátěr, který se dá setřít a problém okamžitě zmizí.

Nábytek v bílém interiéru - který si zvolit?

Dřevěný nábytek bude vypadat skvěle v bílých interiérech. Barva dřeva v kombinaci s bílou je dokonalým příkladem skandinávského stylu, který je založen na minimalismu a přírodních řešení. Ve skandinávských interiérech dominuje: vizuální řád a praktický dřevěný nábytek.

Dalším řešením je také bílý nábytek, který je v kombinaci s bílými stěnami schopný výrazně zvětšit vizuální prostor místnosti. Pokud se bojíte, že příliš mnoho bílé barvy může přetížit váš interiér a dodat mu nemocniční charakter - nebojte se! Potřebujete pouze doplňky ve stejné barevném schématu a také velké množství květů. Toto řešení zapadá i do skandinávského minimalismu. A co víc - bílý nábytek s vyřezávací může být základem pro aranžmá v provensálském stylu.

Bez ohledu na barvu, kterou si vyberete - určitě si vyberte dřevěný nábytek. Nejen že budou vypadat nádherně, ale zůstanou ve vašem domě roky!

Jak zařídit obývací pokoj v bílé barvě?

V dnešním příspěvku bychom vám chtěli představit návrh na uspořádání malé, bílé obývacího pokoje. Bílé stěny s bílým nábytkem prostor opticky zvětší. V obývacím pokoji stojí za to zahrnout nábytek do obývacího pokoje, například: konferenční stolky do obývacího pokoje nebo dřevěné police.

Konferenční stolky do obývacího pokoje jsou velmi důležitým, i když podceňovaným prvkem. Právě u stolku si můžeme sednout, odpočinout si nebo vypít kávu s přáteli. Pokud máte rádi knihy a jejich sbírka se nachází ve vaší obývacím pokoji, nechybí samozřejmě dřevěná police. Bílé dřevěné police v nabídce každého výrobce dřevěného nábytku. V obývacím pokoji v skandinávském stylu by měla být také dřevěná komoda a bílá skleněná vitrína. Borovicová komoda je kus nábytku nejen k uskladnění, ale na její vrch můžete položit i květiny nebo jiné doplňky. A protože jsme s přísadami - omezte jejich na minimum. Vsaďte na přírodní přísady včetně ve formě květů.

Dřevěný nábytek

Při výběru v nabídkách výrobců dřevěného nábytku dbejte na kvalitu a materiál, ze kterého jsou vyrobeny. Kvalitní dřevěný nábytek vám zůstane mnoho let - nezapomeňte na správnou péči. Nepoužívejte drsné utěrky a silné čisticí prostředky.

Přečtěte si další články na našem blogu:

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium