Drevenákrajina.cz

KTERÁ SKŘÍŇKA DO CHODBY?

KTERÁ SKŘÍŇKA DO CHODBY?

Která skříň do předsíně?

Málokdo věnuje při zařizování domácnosti pozornost ucelenosti uspořádání chodby. Mnohým se tato místnost zdá nedůležitá, ačkoli ve skutečnosti je to místo, které naši hosté a dokonce i navštěvující kurýr uvidí jako první! Předsíň není jen dřevěný věšák, ale také předsíňové skříně, komody, zrcadla. V předsíni se nachází i další nábytek. V dnešním příspěvku vám poradíme, jaká předsíňová skříň se bude hodit do vašeho bytu a jaký předsíňový nábytek je nejlepší zvolit!

Dřevěná skříňka v předsíni

Pokud přemýšlíte, která předsíňová skříň bude pro vás ta pravá, odpověď zní: dřevěná skříň . Přírodní dřevo je surovinou, která zaručuje kvalitu a trvanlivost celého kusu nábytku. Důležitou roli hraje také způsob a pečlivost jeho výroby. Dřevěný nábytek je nejen klasický a krásný, ale vydrží v perfektním stavu mnoho let. Dřevěné skříně by rozhodně měly být vaší volbou, pokud chcete odolný a robustní nábytek, který nebude škodit planetě. Pokud vám na tom obzvlášť záleží - vyberte si skříně z borovice nebo skříně vyrobené z dřevin, které rostou u nás nebo v sousedních zemích.

Při výběru dřevěného nábytku je třeba mít na paměti, že naším dalším úkolem bude pravidelné čištění a údržba povrchu nábytku. To není časově náročné - stačí pravidelnost. V průběhu let vypadá dřevěný nábytek ještě lépe a správná péče má velký vliv na pomalý proces stárnutí dřeva.

Jak vyzdobit chodbu v provensálském stylu?

Provensálský styl ztělesňuje eleganci a noblesu v kombinaci s přírodními materiály. Proto mu dominuje nejen dřevěný nábytek , ale také doplňky z přírodních tkanin. V předsíni zařízené v provensálském stylu se nachází skříň z masivního dřeva s charakteristickými řezbami na nohách . Totéž platí o klasické dekorativní komodě. Nábytek může mít barvu přírodního dřeva a může být bílý. Stěny mohou být zdobeny květinovými nástěnnými malbami nebo elegantními tapetami s klasickými vzory. Nezapomeňte také na dekorativní zrcadlo!

Přečtěte si další články na našem blogu:

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium