Drevenákrajina.cz

Dřevěné skříně z masivu 

Bílé dřevěné skříně z masivu nabízené internetovým obchodem Dřevěnákrajina.cz zaujmou svým krásným, přírodním vzhledem. Tento nábytek je vynikajícím návrhem pro milovníky minimalismu a klasického designu. Díky své univerzální bělosti jsou bílé borovicové skříně vhodné do místností zařízených v různých stylech. Náš nábytek doporučujeme zejména těm, kteří si chtějí zařídit domov v provensálském, skandinávském nebo rustikálním stylu. Nábytek z bílé borovice je ideálním řešením pro minimalistické interiéry.

Altino šatní skříň z dubového dřeva Altino šatní skříň z dubového dřeva
Dodavatel: Altino
Cena: 79 080,00 Kč
ks.
zobrazit více
Dubová posuvná skříň velká se zrcadlem Pianoli Dubová posuvná skříň velká se zrcadlem Pianoli
Dodavatel: Pianoli
Cena: 69 060,00 Kč
ks.
zobrazit více
Dubová posuvná skříň se zrcadlem Pianoli Dubová posuvná skříň se zrcadlem Pianoli
Dodavatel: Pianoli
Cena: 61 810,00 Kč
ks.
zobrazit více
Šatní skříň 6D z dubového dřeva Marsala Šatní skříň 6D z dubového dřeva Marsala
Dodavatel: Marsala
Cena: 58 270,00 Kč
ks.
zobrazit více
Šatní skříň 5D z dubového dřeva Marsala Šatní skříň 5D z dubového dřeva Marsala
Dodavatel: Marsala
Cena: 52 760,00 Kč
ks.
zobrazit více
Šatní skříň 4D z dubového dřeva Marsala Šatní skříň 4D z dubového dřeva Marsala
Dodavatel: Marsala
Cena: 48 330,00 Kč
ks.
zobrazit více

Borovicové skříně z přírodního materiálu

Jako renomovaný výrobce dřevěného nábytku sázíme na nejvyšší kvalitu svých výrobků. Nabízené bílé dřevěné skříně jsou vyrobeny z kvalitní finské borovice. Bílý dřevěný nábytek z finské borovice se vyznačuje vysokou odolností proti poškození a trvanlivostí a zajímavým přírodním vzhledem. Na povrchu skříně z přírodní borovice je patrná kresba dřeva. Originální design našeho nábytku dodává místnosti zcela nový, jedinečný charakter. Bílá šatníková skříně je ideální nabídkou pro ty, kteří chtějí žít v souladu s přírodou.

Šatní skříně na míru Vašim potřebám

Náš internetový obchod nabízí bílé dřevěné šatní skříně do ložnice a předsíně. Díky klasické šatní skříni dodáte místnostem ve svém bytě nejen eleganci, ale získáte i další prostor, například na oblečení. Dřevěné šatní skříně, které nabízí internetový obchod, jsou kombinací originálního, klasického designu s funkčností. Každý produkt v naší rozsáhlé a rozmanité nabídce je zárukou vysoké kvality a životnosti. Jsme si vědomi, že Váš dům potřebuje prostornou a praktickou dřevěnou skříň, proto jsme se ujistili, že každý z nich splňuje tyto základní funkce.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium