Drevenákrajina.cz

Stůl rozkládací dubový kulatý Orbetello 110 cm do 210 cm

Dostupnost: Čekání na dodávku produktu
Cena: 23 380,00 Kč 23380.00
ilość ks.

product unavailable

Hodnocení: 4.99043
Dodavatel: Orbetello
Kód produktu: KULSR110_2X50

Technické informace

Šířka 110 cm
Výška 74,5 cm
Délka 110 - 210 cm
Materiál Dub
Barva Dubová
Dokončení Olejování
Hmotnost 43 kg
Čas montáže 2 osoby 0,5-1 hod.
Záruka 24 měsíců

Popis

Okrouhlý dubový stůl 110 se dvěma nástavci 50 cm

Okrouhlý dubový stůl z kolekce Orbetello je skutečným mistrovským dílem řemeslného zpracování a designu. Je vyroben z masivního dubového dřeva a poskytuje odolnost i eleganci. Jeho štíhlé nohy mu dodávají půvab a jemnou modernost, což z něj činí univerzální designový prvek, který se bude skvěle hodit do tradičních i modernějších interiérů. Díky teplé a zlaté barvě je tento kus ideální volbou do jídelen nebo prostorných kuchyní, navržených v klasickém, rustikálním i skandinávském stylu.

Dubový stůl - praktičnost v kombinaci s estetikou

Tento dubový stůl se vyznačuje výjimečnou kvalitou, která vyplývá z materiálu použitého při jeho výrobě. Jedná se o dubové dřevo, které se vyznačuje mimořádnou pevností a masivností, což se promítá do dlouholeté životnosti nábytku. Celá konstrukce je mimořádně pevná a stabilní, což uživateli zaručuje naprostou bezpečnost a pohodlí při každodenním používání.

Povrchová úprava stolu olejováním výrazně zvyšuje jeho hodnotu a snižuje riziko poškození jeho vnějšího povrchu. Díky tomuto procesu si dřevo zachovává svůj přirozený vzhled a strukturu a zároveň získává dodatečnou ochranu před vnějšími vlivy. Olejování také zajišťuje snadné čištění a podtrhuje jedinečný charakter nábytku.

Dubový stůl - srdce každé jídelny

Jednou z největších předností tohoto stolu jsou dva nástavce, které umožňují snadno a rychle zvětšit pracovní plochu. To je ideální pro ty, kteří často pořádají rodinné oslavy nebo večírky s přáteli. Díky této funkci lze stůl používat jak jako intimní místo pro každodenní stolování, tak jako ústřední bod pro větší setkání.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium