Drevenákrajina.cz

Rám s osvětlením pro 3D dubovou šatní skříň Marsala

Dostupnost: Čekání na dodávku produktu
Cena: 12 660,00 Kč 12660.00
ilość ks.

product unavailable

Hodnocení: 4.99
Dodavatel: Marsala
Kód produktu: MSMARR3B

Technické informace

Materiál Dub
Série výrobků Marsala
Barva Bělený dub
Záruka 24 měsíců

Popis

Rám s osvětlením pro dubovou skříň 3D Marsala

Nabízený dubový šatní rám s osvětlením je vynikajícím doplňkem velkých skříní určených k ukládání. Díky tomuto prvku získá šatní skříň ještě větší praktičnost, protože její vnitřní prostor je dobře osvětlen. Navíc takové světelné osvětlení přispívá k vytvoření útulné atmosféry, zejména po setmění.

Dřevěný rám jako součást každého šatníku Marsala

Prezentovaný dubový rám pro skříň 3D byl stejně jako samotná skříň 3D Marsala vyroben z prvotřídních surovin, v tomto případě z dubového masivu. Tento materiál je mezi milovníky nábytku považován za zdaleka nejlepší volbu ve zvolené cenové kategorii, což je dáno především jeho odolností při používání. Je tuhý, stabilní a má kompaktní a skladnou strukturu, díky čemuž je obtížné jej poškodit i mechanicky.

Osvětlení zajišťuje LED pásek o délce 2 x 210 cm vybavený transformátorem a vypínačem. Charakteristickým rysem osvětlení je vynikající barva světla a jeho sytost, která skvěle doplňuje boční strany 3D skříně kolekce Marsala.

Dubový rám k dekoraci nábytku

Jedinečný 3D dubový rám skříně má teplý odstín dřeva (v závislosti na parametrech monitoru) s viditelnými letokruhy a suky, které vytvářejí přirozenou kresbu této suroviny. Tato forma dekorace krásně zdobí interiér a každý kus z kolekce Marsala a tvoří nábytek ucelenější.

Předmětem prodeje je pouze rám s osvětlením pro skříň.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium