Drevenákrajina.cz

GRADO - Dubová nástěnná skříňka

Dostupnost: Skladem
Odesláno v rámci: Odeslání tovaru do 24h.
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 15 150,00 Kč 15150.00
ilość ks.

product unavailable

Technické informace

Šířka 40 cm
Výška 122,5 cm
Hloubka 41 cm
Materiál Dub
Série výrobků Grado
Barva Dubová
Počet dvířek 1 dvířka
Počet polic 3 police
Hmotnost 42 kg
Čas montáže 2-3 hod.
Záruka 24 měsíců

Popis

Dřevěná skříň do obývacího pokoje Grado

Tento nábytek do obývacího pokoje obsahuje 4 prostorné police z dubového dřeva. Díky jednoduchému a klasickému designu lze dubovou skříňku snadno začlenit do uspořádání jiných kusů nábytku. Tím získáte další prostor, který můžete využít podle potřeby.

Nezbytný doplněk obývacího pokoje - dubová skříň

Vaše stěna je prázdná a ubírá místnosti na útulnosti? Chybí vám úložný prostor na věci denní potřeby? To je chvíle, kdy byste měli přemýšlet o dřevěném nábytku do obývacího pokoje. Nástěnná dřevěná skříň je nezbytným prvkem vašeho obývacího pokoje, díky němuž získáte prostor pro látkové dekorace pokoje, dokumenty a další předměty, které se vyplatí mít na dosah. Všichni rodiče, zejména ti s malými dětmi, si cení prostoru, zejména pokud pokoje nejsou příliš velké. Dřevěná skříňka má mimořádně jednoduchý design a hodí se nejen do obývacího pokoje, ale také do předsíně nebo dětského pokoje - je multifunkční.

Dřevěná skříň - krásný design a profesionální zpracování

Nábytek do obývacího pokoje musí kromě dekorace v místnosti plnit i funkci úložného prostoru pro různé předměty. Měl by mít také pevnou konstrukci. Všichni si přejeme správný nákup, který nám bude sloužit po mnoho let, a proto byl náš nábytek vyroben z přírodního dubu. Součástí skříně je:

  • 4 prostorné police,
  • zadní panel,
  • dvířka s funkcí vyklápění

Skříňky jsou vyrobeny z masivního dubu, jehož povrch byl chráněn olejováním. Dřevěný nábytek vyrobený tímto způsobem vypadá velmi přirozeně a díky kresbě dřevěných vláken je každý předmět ze dřeva jedinečný. Ekologicky bezpečné dubové skříně Dubové skříně budou vždy nezbytným prvkem ve vaší domácnosti. Díky svým přírodním materiálům jsou bezpečné pro celou rodinu. Dřevo je vysoce odolné vůči mechanickému poškození. Renovace dubových skříní je velmi snadná a může navíc přinést radost.

Předmětem prodeje je pouze skříňka.

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium