Drevenákrajina.cz

Dřevěná police 3ks pro skříň Pianoli 118 cm

Dostupnost: Čekání na dodávku produktu
Cena: 3 980,00 Kč 3980.00
ilość ks.

product unavailable

Hodnocení: 4.95
Dodavatel: Pianoli
Kód produktu: MSPIA98

Technické informace

Šířka 118 cm
Výška 2,2 cm
Hloubka 50 cm
Materiál Dub - dýha - fólie
Série výrobků Pianoli
Barva Dubová
Povrch Polomatný
Dokončení Olejování
Pojezd zásuvek Hettich s tlumičem
Hmotnost 30 kg
Čas montáže 0,5 hod.
Záruka 24 měsíců

Popis

Souprava 3ks polic pro skříň Pianoli 118 cm

Sada 3ks polic o šířce 118 cm skvěle doplňuje mimořádně oblíbené skříně z kolekce Pianoli a spolu s tímto konkrétním kusem nábytku vytváří harmonický a elegantní celek. Polomatná povrchová úprava a použití dubu, dýhy a fošen při jejich výrobě zajišťuje, že je souprava plně kompatibilní s estetikou a barevností celé série. Police svým přirozeným vzhledem a jemným leskem obohacují interiér skříně a dodávají jí další eleganci.

Souprava 3ks polic jako praktický doplněk skříně

Police jsou vyrobeny z odolných a robustních materiálů, které zajišťují dlouhodobou použitelnost a odolnost vůči každodennímu zatížení. Robustní konstrukce zase zajišťuje plnou pevnost a stabilitu, což je zásadní při ukládání těžších předmětů. Pečlivé řemeslné zpracování každé police přitom odráží snahu poskytovat kvalitní výrobky.

Souprava 3ks polic Pianoli - místo pro všechno

Tyto police výrazně zvyšují funkčnost šatní skříně Pianoli a nabízejí prostorný úložný prostor pro věci, jako je oblečení, doplňky, dokumenty nebo knihy. Jejich praktičnost spočívá ve schopnosti efektivně využít dostupný prostor, což je důležité zejména u větších šatních skříní. Jednoduchý systém montáže umožňuje rychlé a snadné přizpůsobení vnitřního prostoru skříně, což z těchto polic činí ideální řešení pro ty, kteří hledají flexibilitu při organizaci svého prostoru.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium