Drevenákrajina.cz

Komoda 5 zásuvek, borovice, barva grafit - dub, kolekce Belluno Elegante

Dostupnost: Čekání na dodávku produktu
Cena: 13 950,00 Kč 13950.00
ilość ks.

product unavailable

Hodnocení: 4.96
Kód produktu: PL005G/D

Technické informace

Šířka 112 cm
Výška 88 cm
Hloubka 45 cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Belluno Elegante
Barva Grafit - dub
Odstín barvy RAL 7012
Krytí barvy 90%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Úchytky Staré zlato
Pojezd zásuvek Hettich s tlumičem
Počet zásuvek 5 zásuvek
Hmotnost 37 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 12 měsíců

Popis

Dřevěná komoda s 5 zásuvkami z masivu borovice Belluno Elegante

Jaké funkce se počítají v designu domů? Možnost volného uložení, prostor pro vystavení? Jistě! Nejlepší je, když nábytek kombinuje obě tyto vlastnosti, a takovým návrhem je komoda Belluno Elegante v grafitové barvě. Je vybavena 5 praktickými zásuvkami, které Vám poskytnou prostor pro drobnosti i větší předměty. Rámy na čelech, ozdobný sokl a úchytky ve tvaru knoflíků podtrhují provensálský styl nábytku.

Jak skladovat oblečení - v dřevěné komodě s zásuvkami

K výrobě dřevěné komody byla použita finská borovice, jejíž vlastnosti jsou dobře známé. Je odolná vůči povětrnostním vlivům (horku i silnému mrazu) a plastická, což je ideální materiál pro frézování a drážkování, které bylo na komodu použito.

Proč komodu tak vřele doporučujeme? Nemůžeme najít lepší možnosti pro ukládání předmetů různých kategorií. Komoda s pěti zásuvkami Vám usnadní jejich rozdělení a uspořádání tak, abyste snadno našli hledaný předmět. Do horních menších zásuvek můžete uložit spodní prádlo, drobné předměty, jako jsou pasy, šperky nebo doklady, zatímco 3 široké zásuvky jsou ideální pro oblečení, lůžkoviny, ubrusy nebo nádobí. Komoda z borovicového dřeva je vybavena tichými pojezdy, které zvyšují pohodlí použití. Může mít komoda dekorativní funkci? Jistě! Použijte k tomu dřevěnou horní část, která se skvěle hodí na květiny, dekorativní vázu, keramické figurky nebo naaranžování oblíbených knih ke čtení.

Komoda o rozměrech 112 x 88 x 45 cm nezabere mnoho místa. Je dostatečně kompaktní aby mohla být umístěna samostatně v malé chodbě nebo na dělící stěně, nebo aby mohla být kombinována s dalším nábytkem z kolekce a vytvořit tak větší sestavu. Skvěle se hodí k zrcadlu, mozaice fotografií nebo obrázku v ozdobném dubovém rámu.

Dřevěnou komodu v provensálském stylu musíte mít

Máte rádi neotřelá řešení? Abychom jednoduchý design rozbili, použili jsme frézovaný podstavec, který mu dodal výraz. Podobnou roli hrají i ozdobné úzké lamely obklopující čela. A to není všechno! Drobné úchytky v barvě starého zlata korespondují se zlatistým odstínem desky komody a stávají se téměř šperkem pro přední strany. Celkový efekt dokonale podtrhuje provensálský styl dřevěné komody.

Co upoutá pozornost? Barevné provedení! Intenzivní grafitovou barvu doplňuje zlatistá dubová deska. Tělo a přední strana jsou povrchově upraveny vodou ředitelnou grafitovou barvou s 90% krytím, takže je vidět zrno. Uzly a suky jsou dokonale viditelné zpod vodní barvy. Zbarvení zdůrazňuje přirozenou kresbu dřeva.

Komoda Belluno Elegante v grafitovém provedení je skutečnou hvězdou, která vypadá krásně i samostatně. Pokud jste si však vysnili větší uspořádání, ostatní nábytek z kolekce s ním se bude dobře kombinovat. V rámci kolekce Belluno Elegante grafit - dub jsme připravily různé komody, vitríny a mnoho dalšího.

Náš nábytek není jen nabídkou bílého dřevěného nábytku, ale také loftového, industriálního, tmavého provensálského a zlatistého borovicového nábytku. Připravili jsme pro Vás širokou nabídku, ve které si každý najde to své. Navštivte prosím stránky www.drevenakrajina.cz

Související produkty

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium