Drevenákrajina.cz

Komoda 5 zásuvek, borovice, barva grafit - přírodní borovice, kolekce Belluno Elegante

Dostupnost: Skladem
Odesláno v rámci: Odeslání tovaru do 24h.
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 12 050,10 Kč

Standarní cena: 13 389,00 Kč

12050.10
Nejnižší cena za posledních 30 dní před slevou: 13 389,00 Kč Pokud se produkt prodává méně než 30 dní, zobrazí se nejnižší cena od zahájení prodeje.
ilość ks.

product unavailable

Technické informace

Šířka 112 cm
Výška 88 cm
Hloubka 45 cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Belluno Elegante
Barva Grafit - přírodní borovice
Odstín barvy RAL 7012
Krytí barvy 90%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Úchytky Staré stříbro
Pojezd zásuvek Hettich s tlumičem
Počet zásuvek 5 zásuvek
Hmotnost 37 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 12 měsíců

Popis

Dřevěná komoda s 5 zásuvkami z masivu borovice Belluno Elegante 

Křeslo-skříně, dokonale je znáte? My také! Proto jsme našli dokonalé řešení, jak bez velké námahy udržet v pořádku nejen oblečení, ale i dokumenty, dekorace a nádobí. Na pomoc přichází komoda Belluno Elegante s pěti zásuvkami v barvě grafit. Nábytek se vyznačuje nejen svou funkčností, ale také originálním stylem. Ozdobné rámy na čelech, frézovaný sokl a minimalistické úchytky jemně podtrhují provensálský charakter nábytku

Dřevěná borovicová komoda z masivního dřeva, vynikající organizátor 

Jaký způsobem poznáte trvanlivost nábytku? Nejprve třeba vědět, z jakých materiálů byl nábytek vyroben. Při výrobě borovicové komody byla použita ekologická odrůda finské borovice, která je poddajná a mimořádně odolná vůči silným mrazům a teplu. Je to ideální materiál pro masivní nábytek, v němž hraje hlavní roli frézování - u tak pružného druhu dřeviny je výroba mnohem snazší. Díky tomu všemu je dřevěná komoda odolná, takže Vám bude dělat radost i po mnoha letech. 

Často se nám hromadí nejrůznější věci, které se k sobě nehodí a špatně se skladují. Řešení je jednodušší, než si myslíte. Praktickou komodu s pěti zásuvkami jednoduše umístěte do obývacího pokoje, ložnice nebo předsíně a uspořádejte si prostor. Drobné předměty můžete uložit do dvou kompaktních zásuvek, které se hodí na klíče, pasy nebo příbory. Větší předměty, jako jsou svetry nebo nádobí, lze uspořádat do 3 širokých zásuvek. Díky tomu je mnohem snazší najít požadovanou položku. Pro zvýšení komfortu používání jsou zásuvky vybaveny tichými pojezdy. Komodu se širokou horní deskou lze použít také k vystavení knih, fotografií a dekorací. 

Komoda Belluno Elegante o rozměrech 112 x 88 x 45 cm je dostatečně kompaktní, aby se vešla do menších i větších místností. Můžete jej také sestavit s dalším nábytkem z kolekce nábytku Belluno Elegante v grafitovém provedení. Skvěle vypadá se zrcadlem zavěšeným nad ní. 

Objevte dřevěnou komodu v provensálském stylu 

U nábytku je důležitá jeho trvanlivost a styl. V případě této komody stojí za zmínku čelo s úzkými frézovanými lamelami po celém obvodu a úchytky s knoflíky v barvě starostříbra.  Ozdobou jednoduchého designu je nápadný sokl s vodorovným frézováním a stylizovaným podstavcem. Všechny tyto detaily podtrhují charakter provensálské komody. 

Pozornost si zaslouží nejen styl této komody z masivu. Neobvyklé je i barevné provedení, které kombinuje tmavou grafitovou se zlatavým odstínem přírodní borovice. Zajímají Vás podrobnosti? Tělo komody je potaženo barvou na vodní bázi v grafitovém odstínu s 90 % krytím, která umožňuje vidět uzly a kroužky. Vrchní deska komody je natřena mořidlem a vodním lakem ve výše zmíněné přírodní borovicové barvě. Průhledná povrchová úprava umožňuje vidět nejen vlákno, ale i suky dřeva. 

Komodu Belluno Elegante v grafitové barvě lze umístit samostatně, ale skvěle vypadá i v kombinaci s dalším nábytkem z této kolekce. Pokud máte zájem o větší uspořádání, umístěte ji společně s vitrínou, komodou které jsou k dispozici v kolekci Belluno Elegante grafit - přírodní borovice

Jste si jisti, že si vyberete loftový nebo skandinávský nábytek? Podívejte se na naši nabídku veškerého dřevěného nábytku, který je k dispozici na adrese www.drevenakrajina.cz.Jsme přesvědčeni, že si najdete nábytek co se Vám bude líbit!

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Související produkty

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium