Drevenákrajina.cz

Vitrína 1.3 sklo, borovice, barva bílá - přírodní borovice, kolekce Marone Elite

Dostupnost: Skladem
Odesláno v rámci: Odeslání tovaru do 24h.
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 12 451,65 Kč 14 649,00 Kč 12451.65
Nejnižší cena během 30 dnů před akcí: 12 451,65 Kč Pokud se produkt prodává méně než 30 dní, zobrazí se nejnižší cena od zahájení prodeje.
ilość ks.

product unavailable

Popis

Dřevěná vitrína s prosklením z masivu borovice Marone Elite 

Na renovaci je vhodná doba kdykoliv. Pokud máte stejný názor a plánujete rozšíření svého domova, bouráte příčky nebo je přistavujete a vytváříte nové, úžasné uspořádání, doporučujeme Vám kolekci Marone Elite. Mezi mnoho nábytkem naleznete vitrínu 1.3 Marone Elite, která Vám umožní ukládat drobnosti a vystavovat suvenýry z cest. Pokud hledáte právě tuto vitrínu v provensálském stylu, je zde. 

Borovicová vitrína se zásuvkami - pro skladování a vystavování 

Při výrobě našeho nábytku používáme přírodní masivní dřevo. Jednou z nich je finská borovice, což je druh dřeva, který odolává vysokým mrazům, horku, ale i nedostatku živin, navzdory kterému roste. Díky tomu se jedná o pevný, pružný a odolný materiál. Vitrína z borovicového dřeva využívá také jeho plasticity, díky níž je nábytek zdoben četnými lištami a rámečky na čelech

Vitrína Marone Elite je nejen osvědčeným místem pro vystavování, ale také pro skladování. Za skleněnou čelní stěnu můžete umístit knihy, figurky, vázu, svíčky a další drobnosti, které můžete věnovat svým blízkým, a zároveň je chránit před usazováním prachu. Věci, které potřebujete mít po ruce, umístěte na dvě police. Je to také vhodné místo pro fotoalba a fotoknihy. Drobné předměty, jako jsou nabíječky, kabely, baterie nebo dokumenty, ukládejte do zásuvek

Malá vitrína nepřehluší interiér, i když není příliš velká. Můžete jí umístit samostatně, vedle velké zelené rostliny nebo jiných kousků z kolekce Marone Elite

Dokonalý kus nábytku do obývacího pokoje? Kompaktní vitrína 

Kromě toho, že je tento kus nábytku dřevěný, je také krásný. Je to díky zvolené barevné kombinaci a několika detailům. Podívejme se blíže na borovicovou vitrínu do obývacího pokoje. Bílé zbarvení s 85% krytím je způsobeno lakem na vodní bázi. Naproti tomu nápadná horní deska je z přírodního borovicového dřeva, natřená mořidlem a vodním lakem, takže krása nábytku spočívá ve viditelných letokruzích a sucích. Dekorativní roli hrají také šikmé lamely ve vitríně, rámečky na čelech a malé dřevěné úchyty na knoflíky. 

Jak se starat o dřevěný nábytek? Umístěte ji mimo dosah zdrojů tepla. Blízkost radiátorů, krbů a sporáků může poškodit nábytek. Neumisťujte ho na přímé sluneční světlo, jinak může změnit barvu. K čištění stačí voda a měkká utěrka z mikrovlákna. Vyhněte se silným čistícím prostředkům, není třeba po nich sahat. 

Dřevěnou vitrínu Marone Elite můžete postavit samostatně nebo ji začlenit do větší skříně s použitím dalších kusů nábytku z kolekce Marone Elite. Podívejte se na další vitríny, komody a police. Nábytek uvnitř je jednou vybělený, díky čemuž jsou kresba a dřevěné suky viditelnější než na vnější straně výrobku. V průběhu času mohou suky získat intenzivnější barvu, což je přirozený proces stárnutí dřeva.

Technické informace

Šířka 95 cm
Výška 140 cm
Hloubka 41 cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Marone Elite
Barva Bílá - přírodní borovice
Odstín barvy RAL 9003
Krytí barvy 85%
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Úchytky Dřevěné
Pojezd zásuvek Hettich s tlumičem
Počet zásuvek 2 zásuvky
Počet dvířek 1 dvířka
Počet polic 4 police
Hmotnost 38,5 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Související produkty

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium