Drevenákrajina.cz

Zrcadlo, borovice, barva bílá - dub, kolekce Marone, rozměr 80 x 109 cm

Dostupnost: Skladem
Odesláno v rámci: Odeslání tovaru do 24h.
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 5 589,00 Kč 5589.00
ilość ks.

product unavailable

Technické informace

Šířka 109 cm
Výška 80 cm
Hloubka 2,2 cm
Materiál Borovice
Série výrobků Marone
Barva Bílá - dub
Odstín barvy RAL 9003
Krytí barvy 75%
Povrch Polomatný
Dokončení Voskování
Hmotnost 14 kg
Čas montáže 2 osoby 1 hod.
Záruka 12 měsíců

Popis

Zrcadlo v dřevěným rámu z masivu borovice Marone

Zařizujete si předsíň v rustikálním stylu? Nábytek, který bude dokonalým doplňkem celého uspořádání, je funkční zrcadlo v dřevěném rámu z bílé borovice. Předsíň je ve většině domů a bytů poměrně stísněný a špatně osvětlený prostor. Tím spíše si proto vyberte zrcadlo v bílém rámu Marone, které místnost opticky rozjasní a zvětší.

Přírodní materiál - zrcadlo do předsíně Marone je zasazeno do rámu z borovicového masivu. Borovice je materiál ceněný pro svou ušlechtilou krásu a trvanlivost. Nábytek ze dřeva Vám umožní vytvořit v pokoji relaxační lesní atmosféru. Použití masivního dřeva také zaručuje, že navzdory masové výrobě získá každý kus svůj jedinečný charakter.

Úsporný design - rám zrcadla neobsahuje nadměrné ozdobné prvky. Zdobí ji pouze jemně vyfrézovaný věnec. Celá konstrukce je nenápadná a jemná. Skvěle doplní předsíň v rustikálním stylu. Dobře však poslouží i jako doplněk interiéru ve skandinávském stylu.

Předsíňové zrcadlo z bílé borovice Marone

Rám byl opatřen bílým voskem se stupněm krytí 75 %. V horní části zrcadla je také věnec natřený vodou ředitelnou barvou v odstínu dubu. Barva věnce je v protikladu k bílé barvě vosku. Dokonale s ním však ladí. Společně vytvářejí kombinaci charakteristickou pro nábytek v rustikálním stylu.

Předsíňové zrcadlo Marone je široké 109 cm a vysoké 80 cm. Jeho tloušťka je 2,2 cm.

Jak pečovat o masivní dřevo

Borovicový masiv je ušlechtilý materiál. Vzhledem ke svému přírodnímu původu však vyžaduje náležitou péči. Především se vyhněte chemickým čistícím prostředkům. Stačí vlhký hadřík. Nezapomeňte, že by měla být měkká, např. z mikrovlákna. Dřevěný nábytek nemá rád blízkost topných zařízení nebo UV záření, které na něj přímo dopadá. Postupem času se kroužky a uzlíky stanou viditelnější. Jedná se o projev procesu stárnutí dřeva, který je zcela přirozeným jevem.

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium