Drevenákrajina.cz

Zrcadla s dřevěným rámem

Závěsná zrcadla v masivu jsou neodmyslitelnou součástí předsíně. Pokud chcete vsadit na klasické zrcadlo v dřevěném rámu, vyberte si zrcadlo, které nabízí náš obchod Dřevěnákrajina.cz. V naší nabídce najdete zrcadla  z masivu vyrobeného z finského přírodního borovicového dřeva. Tento materiál je trvanlivý a odolný vůči poškození, takže se na sebe budete moci každé ráno dívat do zrcadla po dlouhá léta. Zrcadla v dřevěném rámu která nabízí náš internetový obchod, můžete zavěsit jak horizontálně, tak vertikálně do předsíně nebo ložnice.

Nástěnné zrcadla v dřevěném rámu

Rádi si před velkým výletem prohlédnete svou siluetu v celé její kráse? Velké bílé nástěnné zrcadlo je nezbytnou součástí vaší domácnosti. Proč? Protože je nejen potřebné a praktické, ale také dekorativní. Závěsná nástěnná zrcadla v bílém rámu můžete také zavěsit do obývacího pokoje nad komodu nebo do ložnice nad postel. Tato úprava opticky zvětší a prosvětlí interiér. Zrcadla s dřevěným rámem jsou univerzální - i když místnost renovujete nebo změníte její uspořádání, zrcadla z našeho internetového obchodu budou moci opět viset na zdi.

Bílé nástěnné zrcadlo s věšákem - praktický kus nábytku

Máte v předsíni málo místa, ale chcete bílé zrcadlo v dřevěném rámu a místo na pověšení oblečení? V našem internetovém obchodě najdete bílé závěsné zrcadla s dřevěným rámem v kombinaci s panelem s věšáky na kabáty a bundy. Zrcadlo v dřevěném rámu z borovice rozzáří předsíň  a díky použití bílé barvy na vodní bázi v teplém odstínu dodá útulný pocit. Závěsná zrcadla v bílém rámu z našeho internetového obchodu lze použít v interiérech zařízených ve skandinávském, provensálském nebo klasickém stylu, ale skvěle zapadnou i do moderních místností. Pokud chcete najít bílé dřevěné závěsné zrcadlo za atraktivní cenu, zveme vás k online nákupu v našem obchodě.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium