Drevenákrajina.cz

Designové zrcadla do předsíně

Zrcadla do předsíně jsou nepostradatelným prvkem vybavení domácnosti. Zvyšují pohodlí členů domácnosti i hostů. Zrcadla v předsíni umožňují rychlý pohled na Váš obraz před odchodem z domu, ale kromě funkčnosti by měly být také estetická. Předsíň je místem prvního dojmu, proto se vyplatí vsadit na přírodní materiály a jejich vysokou kvalitu. Jako výrobce dřevěného nábytku Vám nabízme designové zrcadla do předsíně s dřevěným rámem, ale také s věšákem, je to praktický a estetický prvek.

Bílá zrcadla na chodbu

Velké bílé zrcadlo do chodby opticky zvětší její parametry, což je výhodné zejména pro úzké a malé prostory. Pokud je zavěšeno ve svislé orientaci nebo jednoduše přiloženo ke stěně, prodlouží také výšku interiéru. Nabízíme také moderní zrcadla, která lze zavěsit vodorovně. Bílé dřevěné rámy jsou pevné a vypadají velmi elegantně a vznešeně. Naše zrcadla do předsíně a chodby se hodí do všech stylů bydlení, zejména do rustikálního, skandinávského a provensálského. Bílá barva je neutrální a dobře se kombinuje s ostatními barvami, proto můžete zvolit bílý nábytek jako základ. Náš internetový obchod nabízí také zrcadlo s věšákem který:

  • je vyroben z masivního borovicového dřeva,
  • skládá se ze dvou propojených panelů - na jednom je zrcadlo, na druhém věšák s háčky,
  • lze ho snadno očistit od prachu - rám lze otřít suchým hadříkem a zrcadlo lze čistit čističem na sklo.

Moderní zrcadla do předsíně

Díky široké nabídce zrcadel, která si můžete pořídit do předsíně, si můžete vybrat model zrcadla do předsíně  který se Vám bude nejen líbit, ale bude i praktický. Nezapomeňte si koupit zrcadlo, ve kterém se na sebe můžete pohodlně dívat. Výběr záleží na tom, jak velký je Váš prostor a k čemu slouží. Naše zrcadla lze zavěsit na zeď nebo použít jako součást šatní skříně. Některá z těchto zrcadel lze namontovat vertikálně nebo horizontálně.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium