Drevenákrajina.cz

Dřevěné židle z masivu

Židle je základním kusem nábytku do obývacího pokoje a jídelny. Pokud hledáte stylové a stabilní židle, naleznete je na obchodě Dřevěnákrajina.cz. Pro ty, kteří chtějí svůj domov vybavit stylově a moderně, nabízíme dřevěné židle v bílé a dubové barvě.

Dřevěné židle z masivu nadčasový design a pevná konstrukce

Díky teplé, univerzální bílé barvě a klasickému, nadčasovému designu májí bílé dřevěné židle univerzální použití. Bílý nábytek se hodí do minimalistických a rustikálních interiérů, stejně jako do interiérů zařízených ve skandinávském nebo provensálském stylu.

Naše dřevěné židle mají nejen jedinečný design, ale také pevnou konstrukci a neuvěřitelný komfort a pohodlí při sezení. Sedět na nich je mimořádný požitek, což je dáno mimo jiné tím, že:

  • pohodlné, ergonomické sedadlo,
  • speciálně tvarované opěradlo.

Bílá dřevěná židle od Vám poskytne maximální pohodlí a komfort při sezení u stolu.

Provensálské dřevěné židle

Není snadné najít pevnou provensálskou židli přesto, že nabídka na trhu je skutečně bohatá. Vyrábíme židle z bukového a dubového dřeva, díky čemuž jsou mimořádně stabilní a nekymácejí se, co pro mnohé lidi může být klíčovým argumentem. Vytváříme dřevěné židle v provensálském stylu s důrazem na nejmenší detaily, protože víme, že od toho závisí výsledný efekt. Odolný a kvalitní materiál je zárukou, že židle z masivu bude sloužit dlouho. Nabízíme provensálské židle pokryté vodovou barvou v odstínu teplé bílé nebo naolejované v přírodní barvě. Barva má krycí schopnost asi 85%, což znamená, že pod povlakem jsou viditelné zrna a uzly.

Dřevěné dubové židle sázka na kvalitu

Jako renomovaný výrobce dřevěného nábytku zajišťujeme nejvyšší kvalitu židlí, které vyrábíme. Dubové dřevěné židle jsou vyrobeny pouze z těch nejlepších materiálů, kvalitního borovicového a dubového dřeva. Díky tomu se náš nábytek vyznačuje nejen velkou pevností a odolností. Dřevěné židle okouzlí také svým přírodním vzhledem, díky němuž dodají místnosti úžasnou atmosféru.

Nabízíme židle z borovicového, dubového a bukového dřeva na kterých oceníte hlavně:

  • stabilní nohy,
  • pevné opěradlo,
  • pohodlné sedadlo,
  • univerzální design.
nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium