Drevenákrajina.cz

Zásuvkový modul pro skříň Ravello 100 cm, dub, barva přírodní dub, kolekce Ravello

Dostupnost: Skladem
Odesláno v rámci: Odeslání tovaru do 24h.
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 13 950,00 Kč 13950.00
ilość ks.

product unavailable

Technické informace

Šířka 96 cm
Výška 51,9 cm
Hloubka 50 cm
Materiál Přírodní dubové dřevo
Série výrobků Ravello
Barva Dubová
Povrch Polomatný
Dokončení Olejování
Pojezd zásuvek Hettich s tlumičem
Počet zásuvek 2 zásuvky
Hmotnost 25 kg
Čas montáže 2 osoby 1-2 hod.
Záruka 24 měsíců

Popis

Dřevěný zásuvkový modul pro skříň Ravello 100 cm z masivu dubu 

Zásuvkový modul pro šatní skříň Ravello je vynikajícím doplňkem tohoto nábytku, který pomáhá uspořádat prostor. Je plně kompatibilní s touto skříní a zároveň dokonale zvyšuje její praktičnost. Dokonale ladí se strukturou šatní skříně, vytváří s ní ucelené spojení a zároveň esteticky ovlivňuje vzhled nábytku. Je třeba zdůraznit, že takový doplněk umožňuje pohodlné uložení drobných předmětů a lepší přizpůsobení skříně osobním preferencím a optimální využití jejího interiéru.

Zásuvkový modul do skříně - funkčnost je klíčová

Dřevěný zásuvkový modul pro šatní skříň Ravello 100 cm se vyznačuje vysokou kvalitou, protože je - stejně jako celý nábytek - vyroben z přírodního masivního dubu, který se vyznačuje vysokou dlouhodobou odolností. Ačkoli modul se zásuvkami pouze doplňuje a skříň rozšiřuje, ve skutečnosti má podobně vysokou kvalitu zpracování - byl dokončen olejováním a také vyroben s nejvyšší možnou precizností. Díky tomu si zachovává svůj styl a použitelnost po mnoho let od montáže. 

Korpus zásuvkového modulu je vyroben z dubových desek o tloušťce celých 2 cm, stejně jako čelo, díky čemuž je příslušenství mimořádně stabilní i přes intenzivní používání. Dvě zásuvky se navíc hladce vysouvají v plném rozsahu pohybu díky pojezdům značky Hettich a pantům s tichým zavíráním.

Dřevěný modul pro šatní skříň - praktický doplněk plný výhod

Vkládací část zásuvkový modul do skříně je plně v souladu s masivem - jak z hlediska designu, tak i barvy. Zásuvkový modul se skládá ze dvou zásuvek, které poskytují pohodlný způsob ukládání drobných předmětů, protože lze jej snadno vytáhnout a rychle najít hledané věci. Stojí za to doplnit šatní skříň o tento kus zásuvkového modulu a zařídit si tak skříň podle svých individuálních potřeb.

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium