Drevenákrajina.cz

Věšák vysoký, borovice, barva bílá - dub, kolekce Marone

Dostupnost: Čekání na dodávku produktu
Cena: 6 589,00 Kč 6589.00
ilość ks.

product unavailable

Hodnocení: 5
Dodavatel: Marone
Kód produktu: 2SMAR28

Technické informace

Šířka 69 cm
Výška 210 cm
Hloubka 24 cm
Materiál Borovice
Série výrobků Marone
Barva Bílá - dub
Odstín barvy RAL 9003
Krytí barvy 75%
Povrch Polomatný
Dokončení Voskování
Počet polic 1 police
Hmotnost 19 kg
Čas montáže 2 osoby 1 hod.
Záruka 12 měsíců

Popis

Dřevěný věšák z masivu borovice Marone

Ať už bydlíte v centru města, nebo na klidném předměstí, můžete si v interiéru vytvořit útulnou atmosféru rustikální chalupy. Při vstupu Vás uvítá jemná vůně přírodního dřeva a teplo dřevěného nábytku. Místnost, na kterou narazíte ve svém domově jako na první, je chodba. Nábytek, který nesmí chybět, je dřevěný věšák s tyčí do předsíně.

Přírodní materiál - předsíňový věšák Marone je vyroben z borovicového masivu. Tento materiál je oblíbený díky své ušlechtilosti a výjimečné kráse. Věšák do předsíně z borovicového dřeva se vyznačuje na dotek lehce znatelnou strukturou dřeva a jemnou vůní materiálu. To jsou vlastnosti, které se u nábytku z desek hledají jen těžko.

Bílý voskovaný věšák do předsíně - věšák do předsíně z borovice Marone je potažen bílým voskem s krycí schopností 75 %. Díky neprůhlednosti nátěru je kresba letokruhů a suků dřeva na povrchu nábytku dokonale viditelná. Police, která se nachází v horní části panelu, je udržována v odstínu dubu. Kontrastní barva rozbíjí jednotvárnost a dodává ramínku dynamiku.

Funkční velký dřevěný věšák do předsíně Marone

Věšák do předsíně z borovice má praktickou horní polici, na kterou můžete umístit rukavice, šály nebo klobouky. Hned pod policí je funkční tyč. Můžete na něj umístit věšáky s bundami nebo kabáty. Oblečení uložené na ramínku se nemačká. Pokud Vám však tento prostor nestačí, můžete použít 4 háčky níže.

Kombinace bílých a dubových odstínů borovice podtrhuje ušlechtilý charakter materiálu a jeho přírodní původ. Tyto barvy také dokonale korespondují s jemným designem. Díky minimalistickému designu, který se omezuje pouze na jemné frézování, je věšák do předsíně z borovice ideálním základem pro interiér v rustikálním stylu. Dodá mu teplo a útulnost. Bílá barva navíc místnost opticky zvětší a rozjasní. Věšák je 78 cm široký a 214 cm vysoký. Hloubka věšáku je 24 cm.

Bílý nábytek z přírodního borovicového dřeva

Rustikální předsíňový věšák s tyčí je vyroben z masivní borovice. Nezapomeňte, že borovicový nábytek vzhledem ke svému přírodnímu původu vyžaduje jemnou péči. Především nepoužívejte chemické látky. Potřebujete pouze vlhký a měkký hadřík. Závěs nevystavujte přímému kontaktu s topnými zařízeními nebo UV zářením. Dřevěný nábytek podléhá procesům stárnutí. To znamená, že časem se kroužky a uzlíky stanou viditelnější. Jedná se však o zcela přirozený jev.

Předsíňový věšák Marone je určen k vlastní montáži. Nabízíme však možnost objednat si dodatečnou montážní službu.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium