Drevenákrajina.cz

Věšák široký, borovice, barva bílá, kolekce Marone

Dostupnost: Čekání na dodávku produktu
Cena: 2 509,00 Kč 2509.00
ilość ks.

product unavailable

Hodnocení: 5
Dodavatel: Marone
Kód produktu: 2SMAR29

Technické informace

Šířka 70 cm
Výška 10 cm
Hloubka 5,5 cm
Materiál Borovice
Série výrobků Marone
Barva Bílá
Odstín barvy RAL 9003
Krytí barvy 75%
Povrch Polomatný
Dokončení Voskování
Hmotnost 2 kg
Čas montáže 2 osoby 1 hod.
Záruka 12 měsíců

Popis

Dřevěný široký věšák z masivu borovice Marone

Předsíň je ve většině domů a bytů málo osvětlený prostor s malou plochou. Proto stojí za to zvolit do haly bílý dřevěný nábytek, který umožní opticky zvětšit a rozjasnit místnost. Pokud oceníte úsporný, minimalistický design, máme pro Vás bílý předsíňový věšák z borovice. Skvěle se hodí do místnosti udržované ve skandinávském, provensálském a především rustikálním stylu.

Přírodní materiál - předsíňový věšák Marone je vyroben z borovicového masivu. Borovicové dřevo je materiál, který uživatelé oceňují pro jeho trvanlivost a ušlechtilý charakter. Vyznačuje se také jemnou lesní vůní, která vnáší do interiéru uvolňující atmosféru. Na povrchu dřevěného věšáku je také mírně cítit struktura přírodního materiálu.

Funkční háčky - věšák do předsíně je vybaven 7 praktickými háčky, které Vám umožní udržovat pořádek v kabátech, bundách nebo sakách členů Vaší rodiny. Kovové, mírně lesklé háčky dodají celému aranžmá eleganci.

Minimalistický věšák do předsíně v bílé barvě

Věšák v předsíni je potažen bílým voskem s neprůhledností 75 %. Díky tomuto roztoku jsou pod voskovým nátěrem snadno vidět jemná vlákna a suky. Jejich přítomnost zajišťuje, že každý kus získá zcela jedinečný charakter.

Dřevěný předsíňový věšák se skvěle hodí k ostatním kusům nábytku z kolekce Marone určeným pro tento interiér. Můžete ji umístit vedle úzké předsíňové skříně jako další místo pro uložení svrchního oblečení, které chcete mít vždy po ruce. Pod věšák umístěte botník na boty nebo truhlu. Vytvoříte s nimi soudržné a útulné uspořádání.

Věšák měří 70 cm na šířku a 10 cm na výšku. Hloubka je 5,5 cm.

Snadná péče o věšák z dřeva borovice

Masivní borovicové dřevo vzhledem ke svému přírodnímu původu vyžaduje náležitou péči. Především nepoužívejte hrubé houbičky a chemické čisticí prostředky. Stačí vlhký měkký hadřík. Dřevěný nábytek také nevystavujte přímému UV záření nebo topným zařízením. Struktura dřeva a suky se časem stávají viditelnější. Je to známka přirozeného procesu stárnutí dřeva. Ty časem dodají nábytku ušlechtilý charakter.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium