Drevenákrajina.cz

TV stolek střední, dub, barva přírodní dub, kolekce Modern Loft

Dostupnost: Čekání na dodávku produktu
Cena: 23 155,00 Kč 23155.00
ilość ks.

product unavailable

Hodnocení: 5
Dodavatel: Modern Loft
Kód produktu: PLMOL06D

Technické informace

Šířka 160 cm
Výška 52 cm
Hloubka 50 cm
Materiál Přírodní dubové dřevo - kov
Série výrobků Modern Loft
Barva Dubová
Povrch Polomatný
Dokončení Olejování
Počet dvířek 2 posuvné čela
Počet polic 2 police
Čas montáže 2 osoby 2,5 hod.
Záruka 12 měsíců

Popis

Střední televizní stolek z masivu dubu Modern Loft 

Nedokážete si představit večer bez dobrého filmu, několika dílů seriálu nebo bez hudby při žehlení a úklidu? Pokud patříte do této skupiny, je nezbytné pořídit si kvalitní televizor a... místo, kde ho můžete vystavit! Dubový televizní stolek z kolekce Modern Loft se pro tuto roli skvěle hodí. Geometrický design, přírodní dub v kombinaci s kovovým podstavcem se hodí do loftového stylu. Pokud ho hledáte, určitě se podívejte na tento model. 

Dubový TV stolek - vysoká kvalita a funkčnost 

Při konstrukci nábytku jde o to, aby byl funkční a krásný. Zakládáme si však na kvalitních materiálech, mezi něž patří dubové dřevo, které často používají výrobci a truhláři. Proč? Je to pevný a tvrdý druh dřeva a nábytek z něj vyrobený je stabilní a odolný. Dubový TV stolek pod televizor Vás potěší svými zrny a suky, které pronikají povrchem nábytku. Právě ty mu dodávají jedinečný charakter. 

Pokud hledáte místo pro televizor, pomůže Vám loftový TV stolek, kam můžete televizi umístit nebo zavěsit těsně nad něj. Za posuvnými dveřmi TV stolku můžete schovat cokoli, co Vás napadne, od kabelů, nabíječek a krabiček na telefony až po lékařské dokumenty a účtenky. Pokud potřebujete prostor pro vystavení rodinných fotografií, rostlin v květináčích nebo vonných svíček, široká horní část TV stolku bude k tomu ideální. 

Střední televizní stolek je ideálním místem pro rozměrný televizor. Pokud jste tedy kinofil a máte rádi filmy v dobré kvalitě, nemůže Vám chybět televizní stolek, který vytvoří základnu pro Vaši televizi. Můžete ho umístit samostatně nebo ve společnosti vitríny a komody z barem z kolekce Modern Loft

Uložte si sbírky filmů a hudby pod televizorem 

Krásný vzhled je samozřejmě dán vysokou kvalitou dřeva, ale nejen to. Nádherná zlatistá barva televizního stolku je výsledkem olejování. Olej proniká hluboko do dřeva, zvýrazňuje jeho přirozenou barvu a podtrhuje jeho přirozenou kresbu a suky, které zdobí povrch nábytku. Dubový televizní stolek stojí na ocelovém podstavci s šikmými nohami v černé anodové barvě

K očištění dubového nábytku postačí hadřík navlhčený vodou. Můžete také použít jemné čisticí prostředky a antistatické přípravky. Nábytek neumisťujte na přímé sluneční světlo, UV záření může způsobit vyblednutí barvy. Vyhýbejte se přímé blízkosti zdrojů tepla, jako jsou radiátory, sporáky nebo krby. 

Televizní stolek Modern Loft můžete umístit samostatně nebo v kombinaci s velkou květinou či jinou rostlinou v květináči. Můžete ho také použít jako součást větší sestavy, a to tak, že ho zkombinujete s dalším nábytkem z kolekce Modern Loft. Můžete ho libovolně kombinovat a vytvořit funkční kompozici, která bude vyhovovat Vašemu interiéru.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium