Drevenákrajina.cz

TV stolek malý, dub, barva přírodní dub, kolekce Modern Loft

Dostupnost: Čekání na dodávku produktu
Cena: 17 359,00 Kč 17359.00
ilość ks.

product unavailable

Hodnocení: 4.88462
Dodavatel: Modern Loft
Kód produktu: PLMOL02D

Technické informace

Šířka 120 cm
Výška 52 cm
Hloubka 50 cm
Materiál Přírodní dubové dřevo - kov
Série výrobků Modern Loft
Barva Dubová
Povrch Polomatný
Dokončení Olejování
Počet dvířek 2 posuvné čela
Počet polic 2 police
Čas montáže 2 osoby 2 hod.
Záruka 12 měsíců

Popis

Malý televizní stolek z masivu dubu Modern Loft 

Zvažte, jaký nábytek v obývacím pokoji potřebujete a co do něho hodláte uložit. Pokud si nedokážete představit obývací pokoj bez televizoru, televizní stolek Modern Loft je jeho neodmyslitelným společníkem. Má jednoduchý, zjednodušený design a kombinuje dubový korpus s kovovým podstavcem. Tato kombinace skvěle doplní loftové interiéry. 

TV stolek - královna multimediální zóny 

Co lze udělat pro to, aby byl TV stolek Modern Loft krásný a odolný? V první řadě použijte k jeho výrobě kvalitní dřevo. Proto jsme zvolili přírodní dub, který je tvrdým a odolným druhem, aby si nábytek tyto vlastnosti také zachoval. Jeho povrch se vyznačuje nepravidelnou kresbou a četnými suky. TV stolek z masivního dubového dřeva stojí na robustním kovovém podstavci se šikmými nohami. 

Potřebujete další úložný prostor? TV stolek pod televizi byste pravděpodobně stejně postavili, takže je dobré, že je taký prostorný a umožňuje do něho uložit drobnosti z obývacího pokoje - kabely, nabíječky, joysticky. Naopak prostorná deska TV stolku je nejen místem pro televizi, ale také pro dekorace. Pokud se rozhodnete televizor zavěsit, máte k dispozici více než metr pracovní desky, na které můžete vystavit dekorace, zelené rostliny v květináčích nebo svíčky. 

Malý TV stolek skvěle zapadne do designu malého obývacího pokoje nebo garsonky. Pokud u televize netrávíte mnoho času, najde uplatnění i pod 40-50 palcovým televizorem v malém televizním prostoru. 

Televizní stolek - dřevěný, loftový a krásný 

Ceníme si přirozené krásy dřeva, a tak jsme se rozhodli, že místo toho, abychom ho maskovali pod vrstvou barvy, nábytek jsme naolejovali. Díky tomu získal dubový televizní stolek zlatistou barvu která zvýraznila nepravidelnou strukturu a suky. Takto připravený korpus a čela Vás budou těšit po mnoho let. Stejně odolný a stabilní je i podstavec se šikmými nohami z černě anodové barvě

K čištění dřevěného televizního stolku použijte měkký hadřík nebo šetrný čisticí prostředek na dřevo. Nezapomeňte že nábytek nelze umístit do blízkosti zdrojů tepla, jako jsou radiátory, sporáky nebo krby. Tím zajistíte, že nábytek zůstane déle krásný. 

Moderní televizní stolek Modern Loft vypadá dokonale samostatně na světle zelené nebo cihlové stěně. Pokud chcete uspořádání rozšířit, můžete použít další nábytek z kolekce Modern Loft. Spojte je dohromady a vytvořte ergonomické kompozice pro interiér svého domova.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium