Drevenákrajina.cz

TV stolek 2.1 velký sklo, dub, barva přírodní dub, kolekce Modern Loft

Dostupnost: Čekání na dodávku produktu
Cena: 29 959,00 Kč 29959.00
ilość ks.

product unavailable

Hodnocení: 4.98
Dodavatel: Modern Loft
Kód produktu: PLMOL09S

Technické informace

Šířka 200 cm
Výška 54 cm
Hloubka 50 cm
Materiál Přírodní dubové dřevo - kov
Série výrobků Modern Loft
Barva Dubová
Povrch Polomatný
Dokončení Olejování
Úchytky Černá anoda
Pojezd zásuvek Hettich s tlumičem
Počet zásuvek 1 zásuvka
Čas montáže 2 osoby 3 hod.
Záruka 12 měsíců

Popis

Velký televizní stolek s prosklením z masivu dubu Modern Loft 

Kde trávíte nejvíce času? Pokud je odpovědí obývací pokoj, pak pro Vás něco máme. Vytvořeno pro milovníky filmů a seriálů, kreslených filmů, podcastů a hudby - televizní zóna společně s televizním stolkem 2.1 Modern Loft, který je vybaven zásuvkou a dvěma otevřenými prostory. Televizní stolek má syrový loftový styl, který kombinuje pevnou kovovou základnu s robustním dubovým korpusem a dekorativním skleněným čelem. 

Dubový televizní stolek - multimediální zóna v obývacím pokoji 

Chceme, aby náš nábytek splňoval všechny Vaše požadavky, a proto při jeho výrobě používáme jenom ty nejkvalitnější materiály. Loftový stolek je vyroben z dubového dřeva s nadprůměrnou odolností a tvrdostí. Jedná se o materiál, který zaujme svými přirozenými zrny a suky, které byly zvýrazněny při olejování. Dubový televizní stolek již nepotřebuje žádné další dekorace ani ozdoby, protože je krásný sám o sobě. 

Jak vystavit televizor? Můžete ho umístit na televizní stolek nebo ho zavěsit přímo na něj.  Získáte tak širokou horní část, která je ideální pro vystavení dekorací, rodinných fotografií nebo zelených rostlin. Do zásuvky TV stolku můžete uložit dokumenty, telefonní nabíječky, kabely, joysticky a DVD s oblíbenými filmy. Otevřené prostory jsou určena pro Vaši sbírku knih, DVD nebo CD, které chcete mít vždy po ruce. 

Velký televizní stolek lze umístit samostatně nebo integrovat do většího uspořádání. Tento kus nábytku si oblíbili hlavně majitelé prostorných interiéru nebo obývacích pokojů s odděleným televizním koutem. V naší kolekci Modern Loft naleznete rovněž dva menší TV stolky, takže pokud hledáte menší model nebo jiný nábytek (komody, konferenční stolky, vitríny), doporučujeme Vám navštívit kolekci Modern Loft

TV stolek do obýváku pro každého milovníka filmů 

Na první pohled zaujme zlatistá barva dubového nábytku, která je způsobena přírodním materiálem a olejováním, jímž televizní stolek byl upraven. Jednou z předností dřevěného TV stolku jsou kroužky a suky, které zdobí povrch nábytku. Dubový televizní stolek pod televizor stojí na masivní kovové základně s nohami v černé anodové barvě, která koresponduje s jednoduchou kovovou úchytkou. 

Chcete nábytek který Vás bude těšit i za 10-20 let? Musíte se o něj správně starat a naše tipy Vám s tím pomohou. Za prvé, neumisťujte nábytek na přímé sluneční světlo, protože pod vlivem UV záření ztrácí svoji barvu. Za druhé, neumisťujte nábytek do blízkosti zdrojů tepla (krbů, sporáků, radiátorů). Za třetí, k čištění nepoužívejte silné čisticí prostředky, postačí pouze vlhký měkký hadřík

Velký televizní stolek 2.1 Modern Loft poskytuje ještě více zobrazovacího a úložného prostoru. Pokud však máte nedostatek místa na dokumenty nebo nádobí, vyplatí se pořídit si další nábytek z kolekce Modern Loft. Nebojte se vytvořit vlastní aranžmá s použitím nábytku se skleněnými čely a nábytku vyrobeného výhradně z dubového dřeva.

Související produkty

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium