Drevenákrajina.cz

TV stolek 2.1 velký, dub, barva přírodní dub, kolekce Modern Loft

Dostupnost: Čekání na dodávku produktu
Cena: 29 959,00 Kč 29959.00
ilość ks.

product unavailable

Hodnocení: 5
Dodavatel: Modern Loft
Kód produktu: PLMOL09D

Technické informace

Šířka 200 cm
Výška 54 cm
Hloubka 50 cm
Materiál Přírodní dubové dřevo - kov
Série výrobků Modern Loft
Barva Dubová
Povrch Polomatný
Dokončení Olejování
Pojezd zásuvek Hettich s tlumičem
Počet zásuvek 1 zásuvka
Čas montáže 2 osoby 3 hod.
Záruka 12 měsíců

Popis

Velký televizní stolek z masivu dubu Modern Loft 

Při zařizování interiéru Vašeho domova stojí za to zvážit, za jakých okolností trávíte čas právě v této místnosti. Zatímco s jídelním koutem není problém, obývací pokoj někteří vnímají jako prostor pro odpočinek a jiní jako prostor pro zábavu. Abyste tyto dvě funkce sladili, můžete zavěsit velký televizor a pod něj umístit jedinečný velký televizní stolek Modern Loft, který se hodí do moderních a loftových interiérů. Naproti němu umístěte pohodlný nábytek do obývacího pokoje. Takový prostor je ideální pro celou rodinu. 

TV stolek 2.1 do obývacího pokoje a pracovny 

O tom, že dřevěný nábytek je trvanlivý, odolný a krásný po dlouhá léta, Vás asi nemusíme přesvědčovat. Ale proč? To je způsobeno použitými materiály. Dřevěný TV stolek je vyroben z přírodního dubového dřeva, které se vyznačuje neobvyklou pevností a stabilitou, a to i u vizuálně lehkých kusů. Kromě toho je také krásný, protože jeho povrch je zdoben suky a zrny

Máte rádi filmy a seriály, máte rodinnou tradici sednout si večer k televizi a pustit si televizní seriál? Skvělé! Pak potřebujete velkou televizi a místo, kam ji umístit. Zde přichází na pomoc velký dubový televizní stolek se dvěma otevřenými prostory a širokou zásuvkou. Můžete do ní uložit dokumenty, kabely a nabíječky, které často nemají své místo. Na prostornou horní desku stolku můžete umístit dekorace, svíčky, vázu s květinami nebo rostliny v květináčích. 

Velký TV stolek je nábytek určený hlavně do velkých interiérů - prostorných obývacích pokojů, pracoven a konferenčních místností. Můžete ho umístit samostatně nebo ho kombinovat s dalšími kousky nábytku z kolekce. Možná vedle vitríny nebo komody z barem

Dřevěný televizní stolek z masivu - odolnost a funkčnost 

Přírodní dubové dřevo použité u  televizního stolku je nejenom pevné a odolné, ale také krásné. Místo abychom zakryli to nejkrásnější, rozhodli jsme se pro olejování, které zvýraznilo zlatistou barvu dubových desek a podtrhlo přirozené vlastnosti dřeva - kresbu a suky. To ale není všechno. Zlatistá barva dokonale kontrastuje s černým kovovým podstavcem, který zajišťuje stabilitu televizního stolku. 

Jak se starat o dřevěný nábytek, aby Vám vydržel dlouhá léta? Především neumisťujte nábytek na přímé sluneční světlo, protože vlivem UV záření může vyblednout. Vyhněte se také zdrojům tepla, jako jsou krby, radiátory a sporáky. K čištění použijte měkký hadřík nebo jemný čisticí prostředek na dřevo. Tohle bude stačit! 

Televizní stolek 2.1 Modern Loft lze umístit samostatně a vypadá skvěle jako střed pozornosti na jedné stěně. Pokud si však druhá hladká stěna přímo říká o dekoraci, určitě k ní umístěte nábytek z kolekce Modern Loft, ať už celý dubový, nebo s moderním nádechem - skleněnou přední částí v barvě grafitu.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium