Drevenákrajina.cz

TV stolek 2.1 malý sklo, dub, barva přírodní dub, kolekce Modern Loft

Dostupnost: Čekání na dodávku produktu
Cena: 17 955,00 Kč 17955.00
ilość ks.

product unavailable

Hodnocení: 5
Dodavatel: Modern Loft
Kód produktu: PLMOL03S

Technické informace

Šířka 120 cm
Výška 54 cm
Hloubka 50 cm
Materiál Přírodní dubové dřevo - kov
Série výrobků Modern Loft
Barva Dubová
Povrch Polomatný
Dokončení Olejování
Úchytky Černá anoda
Pojezd zásuvek Hettich s tlumičem
Počet zásuvek 1 zásuvka
Čas montáže 2 osoby 2 hod.
Záruka 12 měsíců

Popis

Malý televizní stolek s prosklením z masivu dubu Modern Loft 

Pokud plánujete interiér v moderním stylu, který zahrnuje prvky loftu, něco jsme pro vás připravili! Kolekce Modern Loft je dubový nábytek z přírodního materiálu s výraznými doplňky z grafitového skla. Přesně takové prvky obsahuje televizní stolek 2.1 Modern Loft do které můžete uložit drobnosti a vystavit televizor. Nezapomeňte naproti němu umístit čalouněný kus nábytku. Pro co se rozhodnete? Pohovka, rohová pohovka, co si vyberete? 

Dubový TV stolek do obýváku pro Vaši televizi 

Při výběru nábytku se řiďte kvalitou jeho zpracování a materiály použitými při jeho výrobě. Nábytek je vyroben z přírodního dubu - jednoho z nejtvrdších a nejodolnějších druhů. Právě tomu vděčí za svůj elegantní vzhled, dlouhou životnost a stabilitu. Povrch TV stolka do obývacího pokoje vykazuje nepravidelné kruhy a suky, které byly dále zvýrazněny procesem olejování. Nábytek je tak nejen funkční, ale také krásný. 

Jste skutečným milovníkem kinematografie? Sledujete pravidelně premiéry v kinech a také si užíváte promítání u televize? Skvělé! Hraje televizor ve Vašem obývacím pokoji hlavní roli? Ukažte ji tím správným způsobem s televizním stolkem 2.1 Modern Loft, který má jednu zásuvku a dva otevřené prostory. Do nich můžete umístit set-top box nebo konzoli. Prostorná horní část TV stolku je ideálním místem pro TV a různé dekorace. 

Kompaktní televizní stolek má malé rozměry, takže si najde cestu do interiérů s omezeným prostorem - stísněného obývacího pokoje, pracovny nebo studia. Navzdory svým omezeným rozměrům vytváří ideální místo pro vystavení televize a skladování. 

TV stolek na nožičkách - úložný prostor pro příslušenství 

Při olejování dřeva byla zvýrazněna přirozeně se vyskytující zrna a suky. Nábytek tak získá zlatistou barvu a zachová si přírodní rysy. Dubový korpus byl zkombinován se skleněným čelem v grafitovém dekoru, který podtrhuje moderní styl. Televizní stolek 2.1 stojí na kovovém podstavci  z kovu v černé anodové barvě, který je doplněn o robusní úchytku. 

Dřevěný dubový nábytek nevyžaduje zvláštní péči, ale je třeba mít na paměti několik věcí. Především neumisťujte nábytek do blízkosti přímých zdrojů tepla (radiátory, sporáky, krby). K údržbě stačí vlhký hadřík bez použití silných čisticích prostředků. Nezapomínejte na to, že nábytek nesmí být vystaven přímému slunečnímu záření, které vede ke změně barvy. 

Televizní stolek 2.1 s prosklenou přední částí Modern Loft je tipem pro Ty, kteří se pyšní sbírkou DVD. Použijte další nábytek z kolekce Modern Loft a rozšiřte své uspořádání. Doporučujeme kombinovat kusy se skleněnou přední stranou s kusy vyrobenými výhradně z dubového dřeva.

Související produkty

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium