Drevenákrajina.cz

TV stolek 2.1 malý, dub, barva přírodní dub, kolekce Modern Loft

Dostupnost: Čekání na dodávku produktu
Cena: 17 955,00 Kč 17955.00
ilość ks.

product unavailable

Hodnocení: 5
Dodavatel: Modern Loft
Kód produktu: PLMOL03D

Technické informace

Šířka 120 cm
Výška 54 cm
Hloubka 50 cm
Materiál Přírodní dubové dřevo - kov
Série výrobků Modern Loft
Barva Dubová
Povrch Polomatný
Dokončení Olejování
Pojezd zásuvek Hettich s tlumičem
Počet zásuvek 1 zásuvka
Čas montáže 2 osoby 2 hod.
Záruka 12 měsíců

Popis

Malý televizní stolek z masivu dubu Modern Loft 

Nejnovější seriály, filmy z 80. let, oblíbené animované filmy pro děti a něco lehkého na pozadí každodenních povinností - pokud jste fanoušky kinematografie, televizních pořadů nebo zpravodajských služeb, nemůže ve Vašem obývacím pokoji chybět velký televizor. A pokud jde o televizor, pak i televizní stolek Modern Loft, který má jednoduchý, nadčasový design a dokonale zapadne do stylu loft. Proč? Má dubové tělo s úžasnou kresbou a stabilní podstavec v černé anodové barvě

Dubový TV stolek 2.1 do obýváku pro Vaši televizi 

Při výrobě našeho nábytku používáme materiály, které jsou osvědčené a truhláři ceněné. Dřevěný televizní stolek pod televizor jsme vyrobili z přírodního dubu - druhu dřeva, který je pevný, tvrdý a odolný, díky čemuž zůstane nábytek krásný po několik desetiletí. K vizuálním vlastnostem dubového TV stolku patří kresba vláken a suky, kterými je povrch nábytku zdoben. 

TV stolek 2.1 můžete umístit do centrální části obývacího pokoje a dát tak najevo své zalíbení k dobrému kinu. Umístěte na něj televizor nebo jej zavěste těsně nad něj, čímž získáte více prostoru pro vystavení. Na širokou desku TV stolku můžete umístit rostliny v květináčích, rodinné fotografie nebo dekorace. Ve dvou malých prostorách můžete rozmístit svá CD nebo DVD s filmy, které jste nashromáždili v průběhu let. Zásuvka zase poskytuje prostor pro drobné předměty, baterie do dálkového ovládání, kabely, nabíječky nebo paměťové karty. 

Co k tomu ještě říct? Malý TV stolek 2.1 je ideálním doplňkem malého interiéru nebo součástí větší kompozice v prostorném obývacím pokoji. Můžete ho umístit do společnosti vitríny nebo větší komody, se kterými bude tvořit dokonalou dvojici. 

Televizní stolek na nožičkách - úložný prostor pro příslušenství 

Nadčasová krása a elegance dřevěného televizního stolku je výsledkem nejen jednoduchého geometrického tvaru, ale také barevného provedení. Zlatistý odstín dubu bylo dosaženo olejováním. Právě tehdy se zvýrazní letokruhy a suky, tedy přirozená kresba dřeva, která zdobí povrch nábytku. Se světlým nátěrem kontrastuje kovový podstavec v černé anodové barvě. Právě tento prvek podtrhuje loftový styl kolekce

Jak se starát o dřevěný nábytek? Především ho neumisťujte na velmi slunná místa. Velké množství UV záření způsobí vyblednutí nábytku. Dalším nebezpečím jsou zdroje tepla, tj. krby, radiátory a sporáky. K údržbě a čištění stačí vlhký hadřík a voda nebo jemné čisticí prostředky. 

Dubový televizní stolek Modern Loft můžete umístit samostatně k televizní stěně nebo ho zkombinovat s dalším nábytkem z kolekce Modern Loft. Mezi nimi naleznete další velikosti televizních stolků, komody s barem, vitrínu a konferenční stolek. Můžete ho také kombinovat s další edicí této kolekce, která je vybavena sklem.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium