Drevenákrajina.cz

Série výrobků Toretta v barvě dubu 

Kolekce dubového nábytku Toretta jsou moderní dřevěné postele z dubového masivu. Postele v tomto provedení osloví zejména Ty, kteří oceňují styl loftu a chtějí jej zavést do své ložnice. Kolekce postelí Toretta nabízí variant:

  • průmyslovou postel s kovovými nohami, s jednoduchým nebo dvojitým čelem,
  • minimalistickou postel z dubového dřeva s jednoduchým nebo dvojitým čelem.

Díky nastavitelným opěrkám hlavy si ji můžete nastavit podle své výšky a pohodlí, takže se nejen dobře vyspíte, ale také si před spaním odpočinete, například při čtení knihy. Dubová postel je koupě na dlouhá léta, masivní dřevo dubu je velmi trvanlivé a odolné vůči nárazům závaží a oděru.

Všechny dřevěné části postelí kolekce Toretta byly navíc napuštěny přírodním olejem. Kovové nohy dubové postele mají univerzální a klasickou černou barvu, která je dosažena práškovým lakováním zaručujícím vysokou odolnost. Díky minimalistickému tvaru a nadčasovému kouzlu dubového dřeva se postele Toretta hodí do každé ložnice.

Postel z masivu dubu Toretta Vám nabízí luxusní spánek

Masivní dubové dřevo se vyznačuje mimořádnou tvrdostí. Nábytek z něj vyrobený je proto velmi trvanlivý a odolný proti zranění a mechanickému poškození.  Díky masivnímu dubu, ze kterého je postel vyrobena, je dubová postel jedinečná. Vlivem zatížení postele se nedeformují ani nepoškozují. Jsou také velice odolné proti skvrnám, poškrábání nebo oděru povrchu.

Dřevěná postel z dubového dřeva je zárukou stability a dlouhodobé životnosti. Olej, který byl nanesen na dřevo, zvyšuje jeho ochranné vlastnosti a navíc umožňuje chránit ho před vlhkostí a vyblednutím. Nezapomeňte, že postel není jen místo, kde spíme. Používáme ji také, když si čteme oblíbenou knihu, sledujeme film nebo si zdřímneme. Přejeme si aby Vaše postel Vám sloužila po dlouhá léta.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium