Drevenákrajina.cz

Skříně do ložnice

Bílé skříně do ložnice Vám pomohou uspořádat prostor pro odpočinek. Nechte ve své ložnici zavládnout pořádek a eleganci s prostornými dřevěnými skříněmi z internetového obchodu Dřevěnákrajina.cz. V nabídce najdete bílé dvoudveřové, třídveřové a čtyřdveřové skříně různých typů. Do sestavy můžete zvolit i další bílý nábytek do ložnice nebo šatní skříň pojmout jako doplňkový prvek designu ložnice. Ceníte si přírodního borovicového dřeva? Bílé skříně do ložnice jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího borovicového dřeva a jejich povrchová úprava zaručuje dlouholetou odolnost. Uvnitř skříně naleznete nejen pohodlný prostor pro ramínka na oblečení, ale také police a zásuvky. Některé šatní skříně jsou doplněny zrcadlem, které je dalším dekorativním a funkčním prvkem ložnice.

Skříň 3D, borovice, barva bílá - dub, kolekce Marone Kids Skříň 3D, borovice, barva bílá - dub, kolekce Marone Kids
Dodavatel: Marone
Cena: 25 330,40 Kč 31 663,00 Kč
ks.
zobrazit více
  • sleva

Jak vybrat dřevěný prádelník ideální do ložnice?

Výrobce dřevěného nábytku vytvořil kolekci dřevěných prádelníků do ložnice. Vybírat si můžete z:

  • dvoudveřové skříně - s jednou přihrádkou s tyčí na ramínka a druhou s policemi.
  • třídveřové skříně - s dvojitou komorou s tyčí na ramínka, jedna s policemi
  • čtyřdveřové skříně - s dvojitou přihrádkou na ramínka uprostřed a dvěma postranními přihrádkami s policemi.

Skříně do ložnice mají navíc ve spodní části zásuvky, což zvyšuje jejich funkčnost. Vyberte si bílou skříň do ložnice, která bude vyhovovat vašim úložným potřebám. Stojí za to věnovat pozornost možnosti nastavení polic. Díky tomu splní dřevěný prádelník do ložnice z borovice nejrůznější očekávání. Můžete do nich ukládat složené oblečení nebo použít krabice a koše na uložení doplňků, příslušenství či jiných drobností.

Borovicový prádelník z masivu - základní prvek interiéru ložnice

Prádelníky z masivu do ložnice z naši nabídky jsou klasickým nábytkem s vkusným zpracováním. Větší skříně v ložnicích jsou vybaveny zrcadly. Každá skříň má stylové kování a zásuvky jsou umístěny na odolných pojezdech. Můžete si vybrat mezi bílými skříněmi do ložnice a skříněmi z masivu. Šatní skříně do ložnice z internetového obchodu Dřevěnákrajina.cz mají nadčasový styl, který se harmonicky kombinuje s různými barvami a hodí se téměř do každého interiéru. Můžete si vybrat šatní skříň z borovicového dřeva z naší kolekce nebo kompletní nábytek do ložnice. Výběrem nábytku z našeho obchodu si můžete být jisti, že investujete do odolného a krásného nábytku, který vám vydrží po mnoho let.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium