Drevenákrajina.cz

Skříň 5D s jedněmi skleněnými dveřmi, dub, barva přírodní dub, kolekce Ravello

Dostupnost: Skladem
Odesláno v rámci: Odeslání tovaru po 15.09.2023
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 89 290,00 Kč 89290.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Dřevěná skříň 5D s jedněmi skleněnými dveřmi z masivu dubu Ravello 

Modulární dřevěná 5D šatníková skříň je model výjimečného charakteru, který se vyznačuje estetickým zpracováním s důrazem na nejmenší detaily, příjemnými barvami, elegantním designem a moderní formou. Svým tvarem se skvěle hodí do inovativně zařízených ložnic i do skříní navržených v klasickém stylu. Díky ní můžete udržet pořádek a čistotu v každém interiéru a zajistit si pohodlí při ukládání osobních věcí. LED osvětlení vnese do ložnice útulnou atmosféru a po setmění kouzelnou náladu.

Dřevěná skříň s černými lamelami - spolehlivost na dlouhá léta

Dřevěná skříň 5D s černými lamelami a jednněmi skleněnými dveřmi navazuje na řešení, která jsou k dispozici u všech kusů nábytku kolekce Ravello. K tomu patří vynikající kvalita zpracování, použití výhradně přírodního dubu pro jejich výrobu, stejně jako nejmodernější panty zajišťující 100% plynulost chodu v celém rozsahu pohybu od firmy Hettich - samozřejmě vybavené funkcí tichého zavírání. Na přední straně najdete kovové úchytky s práškovým nástřikem a uprostřed mnoho jednotlivých otvorů pro police rozmístěných po celé výšce korpusu nábytku. 

Uznání si zaslouží i samotná skříň - je mimořádně stabilní a ani přes dlouholeté používání se nebude viklat. Je to dáno použitím desek o úctyhodné tloušťce až 2 cm, které si zachovávají své rozměry i při intenzivním používání. Dubová 5D skříň se skladá ze tří korpusů. Každý korpus skříně obsahuje polici a závěsnou tyč.

Dřevěná pětidveřová šatní skříň s optimálním uspořádáním úložného prostoru

Dřevěná pětidveřová šatní skříň z kolekce Ravello je skvělým návrhem, který Vám umožní hostit přírodu ve Vaší ložnici, a to prakticky ve zcela surové podobě. Skříně byla vyrobena z přírodního dubového dřeva, díky čemuž má nadčasový charakter, ušlechtilý vzhled a je zcela jedinečná, což je patrné z nepravidelně rozmístěných letokruhů a suků, o kterých rozhodla výhradně příroda. Černá barva ji dodává na eleganci a je patrná jak z matného skla umístěného ve střední části, tak i z černých horizontálních pruhů, které zdobí nábytek.

Technické informace

Šířka 256 cm
Výška 219 cm
Hloubka 58 cm
Materiál Přírodní dubové dřevo
Série výrobků Ravello
Barva Dubová
Povrch Polomatný
Dokončení Olejování
Úchytky Černé
Počet dvířek 5 dvířek
Počet polic 3 police
Hmotnost 180 kg
Čas montáže 2 osoby 4-5 hod.
Záruka 24 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium