Drevenákrajina.cz

Příborníky z masivu do jídelny

Máte rádi kombinaci tradice a novinek? Sázíte na vysokou kvalitu a reprezentativní vzhled nábytku? Pokud ano, příborník z masivu do jídelny by již neměl zůstat v našem skladu. Jedná se o nábytek vytvořený pro Vaši jídelnu, kde dosáhnete všeho nejdůležitějšího: dlouhodobé kvality, klasické estetiky a relaxační harmonie interiéru. Bílý dřevěný nábytek je nabídkou pro všechny, kterým záleží na působivém uspořádání jídelny a zároveň na její funkčnosti. V takto zařízeném pokoji si vychutnáte každé jídlo a vaši hosté se k vám budou rádi vracet.

Vitrína velká 2D sklo, borovice, barva grafit - dub, kolekce Marone Vitrína velká 2D sklo, borovice, barva grafit - dub, kolekce Marone
Dodavatel: Marone
Cena: 16 085,60 Kč 20 107,00 Kč
ks.
zobrazit více
  • sleva

Dřevěný příborník do jídelny - elegantní a prostorný

Bílé příborníky do jídelny vytvářejí vizuální teplo, čistotu a pořádek. Pokud jsou vyrobeny z pravého masivního dřeva, místnost získá na útulnosti. Všimněte si, že bílý nábytek je univerzální - hodí se k jiným barvám a texturám. Pokud máte třídveřovou komodu z našeho obchodu, jednoduše si k ní objednejte nástavec a sestavte nábytek. Vytvoříte si tak originální dřevěný příborník do jídelny v jedné ze tří barevných variant: 100% bílý, bílý s dubovými prvky a bílý s ořechovými prvky. Jako prodejce dřevěného nábytku Vám zajišťujeme výrobu nábytku s ohledem na životní prostředí.

Dřevěné příborníky a kredence do jídelny jako všestranný kus nábytku

Příborník, kredenc, nebo komoda. Ať už tomuto kousku nábytku říkáte jakkoliv, určitě se společně shodneme na tom, že se jedná o nepostradatelný a nesmírně praktický úložný prostor, který využijete v kuchyni.

Vyberte si z našich ponuky příborník z masivu do jídelny z borovicového nebo dubového dřeva. Skleněný, přírodní nebo bílý příborník? V naší nabídce si rozhodně vyberete.

Dřevěné příborníky do jídelny a péče o ně

Příborníky do jídelny snadno se čistí, stačí otřít prach suchým hadříkem. Nábytek si tak zachová svou vysokou kvalitu po mnoho let. Při zařizování jídelny nezapomeňte umístit příborník nebo kredenc do části místnosti, kde není vystaven nadměrnému slunečnímu záření nebo teplu z radiátorů.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium