Drevenákrajina.cz

Předsíňové skříně

Bílé skříně do předsíně jsou alternativou ke klasickým závěsům na stěnu. Předsíňové skříně se dobře hodí do malých bytů, kde je předsíň jediným místem pro velkou skříň. Jsou také ideální pro velké chodby v domácnostech. Obchod Dřevěnákrajina.cz nabízí skříne do předsíně různých velikostí a typů. Jejich kvalita a trvanlivost je dána použitým borovicovým dřevem. Klademe zvláštní důraz na výběr materiálů a pečlivou povrchovou úpravu skříní. Skříně natřené bílou barvou vypadají senzačně v pokojích v klasickém, provensálském a skandinávském stylu. V obchodě si můžete doplnit bílý nábytek do předsíně z botníků, zrcadel, věšáků a dalších nezbytných prvků výzdoby..

 

Skříně do chodby a předsíně

Skříně do haly nebo předsíně lze použít jako náhradu běžných věšáků, skryté kabáty a bundy jsou chráněny před zápachem z kuchyně a nezatěžují malou místnost. Na druhou stranu je v mnoha malých bytech málo místa na velkou šatní skříň. Chodba je pak vhodným místem pro uspořádání malé šatní skříně pro celou rodinu. Způsob použití skříně do chodby závisí na Vašich potřebách. V naší nabídce máme:

  • dřevěné dvoudveřové skříně
  • dřevěné třídveřové skříně
  • dřevěné čtyřdveřové skříně

Liší se prostorem pro věšáky, počtem polic, ale také povrchovou úpravou. Čtyřdveřové skříně jsou k dispozici se zrcadlem na dveřích, což zvyšuje jejich funkčnost v předsíni nebo chodbě. Nábytek z bílé borovice nezatěžuje interiér a je praktický zejména v malých místnostech s nedostatkem světla, jako jsou předsíně, chodby nebo úzké šatny. S námi si zařídíte předsíň nebo chodbu podle svých snů.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium