Drevenákrajina.cz

Bílé dřevěné postele do ložnice

Internetový obchod Dřevěnákrajina.cz doporučuje stylové postele do ložnice z masivu. Námi nabízený bílý nábytek se vyznačuje nejen úžasným přírodním vzhledem, ale také velkou pevností a odolností. Dřevěné postele do ložnice jsou vyrobeny z vysoce kvalitní borovice, včetně finské borovice. Kvalitní borovice na jedné straně dodává nábytku okouzlující vzhled, na jeho povrchu je vidět dřevěná struktura. Na druhou stranu díky použití nejlepšího dřeva získáte postele do ložnice s vysokou odolností, což se projeví dlouhou životností. Můžete si být jisti, že postel zakoupená v našem internetovém obchodě Vám bude sloužit dlouhá léta.

Dubová postel 180x200 Pianoli Dubová postel 180x200 Pianoli
Dodavatel: Pianoli
Cena: 32 030,00 Kč
ks.
zobrazit více
Dubová postel 160x200 Pianoli Dubová postel 160x200 Pianoli
Dodavatel: Pianoli
Cena: 31 300,00 Kč
ks.
zobrazit více
Dubová postel 140x200 Pianoli Dubová postel 140x200 Pianoli
Dodavatel: Pianoli
Cena: 30 580,00 Kč
ks.
zobrazit více
Postel Altino 200 cm x 200 cm Postel Altino 200 cm x 200 cm
Dodavatel: Altino
Cena: 29 870,00 Kč
ks.
zobrazit více
Postel Altino 180 cm x 200 cm Postel Altino 180 cm x 200 cm
Dodavatel: Altino
Cena: 25 760,00 Kč
ks.
zobrazit více

Dřevěné postele do ložnice - pohodlný a klidný spánek

Ložnice je svým způsobem intimní místnost, kde trávíme velkou část svého života. Proto je tak důležité vybavit ji co nejpohodlněji. Tak, abyste v něm mohli klidně spát a odpočívat. Nejdůležitějším kusem nábytku v ložnici je postel. Právě postel do značné míry rozhoduje o tom, zda budeme mít dostatek spánku, nebo zda s ním budeme mít problémy.

Dřevěné postele do ložnice, které nabízí internetový obchod Dřevěnákrajina.cz, zaručují vysokou úroveň pohodlí. Ležet na nich je hotové potěšení.

Postele a ložnicové sestavy v různém stylu

Bílá dřevěná postel je vhodná do každého interiéru. To je dáno univerzální bílou barvou, která se velmi dobře hodí do každé místnosti zařízené v jakémkoli stylu. Bílé borovicové postele však doporučujeme především milovníkům minimalismu. Díky klasickému nadčasovému designu a již zmíněné univerzální bílé barvě jsou ideální pro ložnice zařízené v stylu:

  • Skandinávským,
  • Provensálským,
  • Rustikálním.

Ložnicová sestava nábytku do ložnice příjemné kombinaci dekorů obsahuje vše potřebné – postel, noční stolky, skříně, komody, regály atd. Ložnicové sestavy Vám usnadní zařizování a plánování pokoje a nemusíte se bát, že k posteli nenajdete žádné vhodné noční stolky nebo šatní skříň. Ložnicová sestava dokonale sladí Váš interiér do barvy a stylu.

Přírodní dřevěné postele do ložnice se zásuvkou

V nabídce našeho internetového obchodu najdete také dřevěné postele z borovice se zásuvkou. Tento nábytek je dokonalým návrhem pro lidi, kteří ocení pohodlí a funkčnost. Bílá postel se zásuvkou vám umožní uspořádat prostor v ložnici. Do zásuvky můžete uložit lůžkoviny, polštáře, přikrývky, přehozy, ručníky atd.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium