Drevenákrajina.cz

Postel z kovovými nohami a jednoduchou opěrkou, dub, barva dub, kolekce Toretta

Dostupnost: Skladem
Odesláno v rámci: Odeslání tovaru do 24h.
Doručení: Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu Způsoby dopravy
Cena: 19 989,00 Kč 19989.00
ilość ks.

product unavailable

* - Povinné pole

Popis

Dřevěná postel z kovovými nohami a jednoduchou opěrkou hlavy z masivu dubu Toretta

Dřevěná postel Toretta je skvělou volbou pro minimalistickou, pevnou a pohodlnou postel. Je neuvěřitelně pohodlná díky nastavitelné opěrce hlavy, která Vám umožní pohodlně odpočívat a věnovat se oblíbené četbě nebo práci na notebooku. Čelo postele a rám jsou vyrobeny z dubového dřeva, které si během mnoha staletí získalo pověst mimořádně odolné a ušlechtilé dřeviny.

Moderní postel z dubu v podkrovním stylu

Moderní konstrukce postele postavené na masivním dřevěném rámu spočívá na stabilních kovových nohách. Jsou opatřeny práškovou barvou, které vděčí za svou klasickou černou barvu a mimořádně hladký povrch. Použití této metody také zaručuje trvanlivost a lesk.

Rám postele a opěrka hlavy jsou vyrobeny výhradně z dubového masivu. Použití této suroviny zaručuje odolnost a stabilitu nábytku, protože tvrdý dub zajišťuje jeho masivní strukturu. Postel Toretta však působí lehce a moderně, toho bylo dosaženo světlým zbarvením dřeva, moderní konstrukcí a designem nohou postele a kovovými prvky spojujícími rám s opěrkou hlavy.

Nastavitelná výška opěrky hlavy - abyste se cítili co nejpohodlněji

Personalizace a přizpůsobení nábytku Vašim potřebám je nesmírně důležitá záležitost. Proto je opěrka hlavy postele Toretta nastavitelná, můžete ji zvedat a snižovat, rozsah nastavení je přibližně 5 cm. Můžete si tak být jisti, že ji přizpůsobíte své výšce a preferencím.

Podkrovní postel kombinace světlého dubového dřeva a černého kovu

Dubová postel s kovovými nohami je zárukou pevné konstrukce, vysoké kvality a dlouhodobé životnosti. Tento nábytek v sobě spojuje moderní design v souladu se současnými trendy, eleganci a všestrannost. Dubový nábytek do ložnice také vnese hřejivou, útulnou atmosféru a zlepší kvalitu vzduchu, což bude mít jistě příznivý vliv na kvalitu spánku a odpočinku.

Dubový nábytek do ložnice se hodí do různých stylů interiéru: skandinávského, loftového, minimalistického, moderního, ale i klasického a retro.

Dřevěná dubová postel a spůsob jak se starat o masivní nábytek

Při výběru dřevěného nábytku mějte na paměti, že podléhá přirozenému procesu stárnutí. Při čištění dřevěného nábytku je třeba dbát na to, abyste nepoužívali hrubé utěrky nebo kuchyňské čisticí prostředky, mohou způsobit poškození nebo změnu barvy povrchu.

Technické informace

Šířka V závislosti na zvolené variantě
Výška 85 cm
Délka 212 cm
Materiál Dub - kov
Série výrobků Toretta
Barva Dubová
Povrch Polomatný
Dokončení Olejování
Hmotnost 85 kg
Čas montáže 2 osoby 3-4 hod.
Záruka 12 měsíců

Náklady na doručení Cena nezahrnuje žádné náklady na platbu

Stát doručení:

Související produkty

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium