Drevenákrajina.cz

Postel z dřevěnými nohami a jednoduchou opěrkou, dub, barva dub, kolekce Toretta

Dostupnost: Čekání na dodávku produktu
Cena: 19 989,00 Kč 19989.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Dřevěná postel z dřevěnými nohami a jednoduchou opěrkou hlavy z masivu dubu Toretta

Sníte o pohodlné, stabilní dřevěné posteli, která Vám umožní skutečný odpočinek a vydrží déle než pár let? Chcete se nejen dobře vyspat, ale také trávit příjemné večery v posteli s knihou? Pak je pro Vás postel Toretta tou správnou volbou! Je celá vyrobena z masivního dubového dřeva a má možnost nastavení výšky opěrky hlavy. Postel ve stylu loft se díky svému jednoduchému tvaru hodí do každého interiéru.

Dubová dřevěná postel - odolnost a stabilita

Dubové dřevo je skvělým materiálem pro postel, protože díky své tvrdosti je dubový masiv mimořádně odolný vůči namáhání a deformacím. Rozhodně se nemusíte obávat o jeho stabilitu nebo trvanlivost. Pro Vaše pohodlí je postel z kolekce Toretta vybavena nastavitelným čelem. Můžete jej zvedat a spouštět v rozmezí přibližně 5 cm. Dřevěná postel v ložnici pozitivně ovlivňuje mikroklima v místnosti. Přírodní dřevo má vlastnosti, které pomáhají regulovat vlhkost vzduchu.

Dub je jako víno - čím starší, tím lepší. Dub je velmi odolný vůči času. S přibývajícími lety dubové dřevo jen mírně tmavne, tento proces probíhá velmi pomalu a je téměř nepostřehnutelný. Proto masivní dubové dřevo neztrácí nic ze své krásy a časem dokonce získává hlubší a ušlechtilejší odstín. Dubový nábytek do ložnice bude vypadat stejně krásně i po letech, jeho údržba je poměrně snadná a nevyžaduje mnoho práce.

Odolné dubové dřevo chráněné olejem

Dřevěný nábytek je chráněn přírodními oleji. Masivní dubové dřevo je samo o sobě velmi odolné proti oděru a poškrábání. Olejování je vysoce účinná a zároveň přírodní metoda impregnace dřeva. Kromě ochranné funkce pomáhá také udržovat atraktivní vzhled. Přirozená kresba a suky zdůrazňují charakter nábytku, jeho jedinečnost a přírodní původ. Oleje jsou ekologické, zdravotně nezávadné, netoxické a nezpůsobují alergie.

Dřevěná dubová postel a spůsob jak se starat o masivní nábytek

Při výběru dřevěného nábytku mějte na paměti, že podléhá přirozenému procesu stárnutí. Při čištění dřevěného nábytku je třeba dbát na to, abyste nepoužívali hrubé utěrky nebo kuchyňské čisticí prostředky, mohou způsobit poškození nebo změnu barvy povrchu.

Technické informace

Šířka V závislosti na zvolené variantě
Výška 85 cm
Délka 212 cm
Materiál Dub
Série výrobků Toretta
Barva Dubová
Povrch Polomatný
Dokončení Olejování
Hmotnost 85 kg
Čas montáže 2 osoby 3-4 hod.
Záruka 12 měsíců

Související produkty

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium