Drevenákrajina.cz

Postel z dřevěnými nohami a dvojitou opěrkou, dub, barva dub, kolekce Toretta

Dostupnost: Čekání na dodávku produktu
Cena: 19 989,00 Kč 19989.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Dřevěná postel z dřevěnými nohami a dvojitou opěrkou hlavy z masivu dubu Toretta

Pohodlná a elegantní postel je základem dobře zařízené ložnice a pohodlného nočního odpočinku. Dřevěná postel z kolekce Toretta je celá vyrobena z dubového masivu. Dokonale vydrží těžké zatížení, pohodlně se v něm vyspíte i odpočinete, o to se postará pohodlný dvojitá opěrka. Obě části opěrky hlavy jsou oddělené, což z postele Toretta činí skvělou volbu pro dvě osoby, např. jako manželské lůžko.

Dubový nábytek do ložnice je elegantní, pevný a krásný

Dub má již po staletí skvělou pověst jako mimořádně odolný a trvanlivý strom. Nejinak je tomu u dubového dřeva. Dubový nábytek z něj je pevný a masivní a vykazuje také vysokou odolnost proti opotřebení. Dřevěné části postele Toretta jsou navíc chráněny přírodním ekologickým olejem, který je chrání před vlhkostí, odřením a poškrábáním. Olejování zároveň zdůraznilo půvab přirozené struktury dřeva, na níž jsou jasně patrné suky a kresba.

Postel v podkrovním stylu, která se hodí do každého interiéru

Moderní, minimalistická forma zaručuje, že dubový nábytek najde své dokonalé místo jak v loftových a moderních, tak i ve skandinávském stylu. Na druhou stranu, díky ušlechtilosti a nadčasové eleganci dubového dřeva se postel hodí i do interiéru v klasičtějším nebo rustikálním stylu, vždyť masivní dubové postele byly běžným prvkem výzdoby ložnic již před staletími.

Masivní dubový nábytek pro koho je určen

Pokud nemáte rádi polovičatost a raději si připlatíte za vysokou kvalitu, je pro Vás dubový nábytek tou správnou volbou. Nákup dřevěného dubového nábytku je také formou investice, která se po letech ještě více zhodnotí. Takový nábytek se obvykle dědí z generace na generaci, nezřídka se stává, že vnoučata obdivují, jak krásně vypadá dubová postel, která kdysi sloužila jejich prarodičům. Dřevěná postel do ložnice je také určitou formou kapitálové investice, v průběhu let získává na hodnotě, někdy i výrazně.

Dřevěná dubová postel a spůsob jak se starat o masivní nábytek

Při výběru dřevěného nábytku mějte na paměti, že podléhá přirozenému procesu stárnutí. Při čištění dřevěného nábytku je třeba dbát na to, abyste nepoužívali hrubé utěrky nebo kuchyňské čisticí prostředky, mohou způsobit poškození nebo změnu barvy povrchu.

Technické informace

Šířka V závislosti na zvolené variantě
Výška 85 cm
Délka 212 cm
Materiál Dub
Série výrobků Toretta
Barva Dubová
Povrch Polomatný
Dokončení Olejování
Hmotnost 85 kg
Čas montáže 2 osoby 3-4 hod.
Záruka 12 měsíců

Související produkty

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium