Drevenákrajina.cz

Police do obývacího pokoje

Moderní závěsné police do obývacího pokoje jsou návrhem pro všechny, kterým záleží na funkčnosti a vysoké estetice interiéru. Obývací pokoj zařízený bílým nebo hnědým nábytkem vždy upoutá pozornost. Tyto barvy jsou totiž nejuniverzálnější. Navozují příjemnou, hřejivou atmosféru a dodávají místnosti elegantní a noblesní vzhled. Do obývacího pokoje navrhujeme police, na které můžete volně umístit knihy, suvenýry z cest, fotografie nebo jiné předměty dle vlastního výběru. Dřevěná police do obývacího pokoje je odolný a nadčasový kus nábytku, který slouží nejen k uskladnění knih nebo cenných předmětů, ale i krásné vypadá. 

Dřevěná police velká dub Fiorino Dřevěná police velká dub Fiorino
Dodavatel: Fiorino
Cena: 7 450,00 Kč
ks.
zobrazit více
Dřevěná police malá dub Fiorino Dřevěná police malá dub Fiorino
Dodavatel: Fiorino
Cena: 6 670,00 Kč
ks.
zobrazit více
Dřevěná police velká dub San Gusto Dřevěná police velká dub San Gusto
Dodavatel: San Gusto
Cena: 3 080,00 Kč
ks.
zobrazit více
Dřevěná police malá dub San Gusto Dřevěná police malá dub San Gusto
Dodavatel: San Gusto
Cena: 2 330,00 Kč
ks.
zobrazit více

Dřevěné police do obývacího pokoje

Výroba dřevěných polic do obývacího pokoje je plně ekologická - víme, že zákazníci se při výběru nábytku řídí těmito kritérii, a proto věnujeme procesu jejich vzniku velkou pozornost. Jako výrobce dřevěného nábytku také zajišťujeme, aby police byly odolné a zachovaly si vysokou kvalitu po mnoho let. Příkladná finská borovice použitá při výrobě polic se vyznačuje tím, že roste i v drsných podmínkách, což se následně projevuje velmi dobrou odolností materiálu. Dřevěné police na knihy v obývacím pokoji jsou nejen praktické, ale také estetické. Pokud chcete prázdné stěny vyzdobit nadčasovým řešením, skvěle se hodí hnědé nebo bílé nástěnné police. Nabízíme moderní designy, které:

  • jsou lehké a minimalistické, což je jejich velkou výhodou a zapadá to do současných trendů interiérového designu,
  • Vypadají krásně v místnostech jakéhokoli stylu - můžete je kombinovat s jakýmkoli barevným laděním,
  • jsou k dispozici v online prodeji - nejpohodlnější a nejbezpečnější formě nakupování.

Police do obývacího pokoje dostupné online

V obývacím pokoji odpočíváme, povídáme si, setkáváme se s rodinou a přáteli. Dřevěné police na stěně jsou součástí vybavení, které ovlivňuje celkový estetický dojem. Pokud se rozhodneme pro hnědý nebo bílý nábytek, bude vždy působit velmi příjemně a inspirativně pro okolí. Podívejte se na náš kompletní sortiment online a pořiďte si věci, které potřebujete do obývacího pokoje nebo pokoje pro hosty.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium