Drevenákrajina.cz

Čalouněné židle s dřevnými nohami série Olbia

Kategorie zahrnuje stylové a praktické čalouněné židle Olbia s dřevěnými nohami, které jsou výbornou volbou do většiny interiérů zařízených v klasickém, skandinávském a minimalistickém stylu. Vyberte si modely ve své oblíbené barvě nebo odpovídající aranžmá ještě dnes a vytvořte si svůj vysněný interiér.

Čalouněné židle Olbia – inspirované nejnovějšími trendy

Čalouněné židle Olbia jsou modely inspirované nejnovějšími trendy, které s nimi dokonale ladí. Skvěle se budou hodit do většiny obývacích pokojů, jídelen a kuchyní, kde dominuje klasický styl. Většinou mu dominují dřevěné prvky vybavení, a proto židle s dřevěnými nohami v tomto případě skvěle doplní.

Navíc se budou skvěle vyjímat ve skandinávských prostorách, a to díky své vizuálně lehké formě. Jednoduchý tvar skvěle zapadne i do minimalistických interiérů, kde je kladen důraz na nábytek, který nezahlcuje prostor.

Čalouněné židle Olbia nejvyšší kvality - pečlivé zpracování s důrazem na detail

Čalouněné židle Olbia s dřevěnými nohami jsou modely vyznačující se čtvercovým sedákem a zaobleným opěradlem, které je správně profilované, díky čemuž poskytuje pohodlí při sezení. Čalounická podložka v kombinaci s polyuretanovou pěnou odpovídající tvrdosti má také přímý vliv na komfort používání nábytku a sezení na židli.

Materiály použité k výrobě se vyznačují vysokou kvalitou, životností a odolností proti poškození, což z nich činí dlouhodobou investici. Pevné části jsou založeny na vizuálně lehké struktuře, včetně štíhlých nohou z přírodního dřeva, které byly pokryty mořidlem na bázy vody a několika vrstvami dvousložkového laku pro ochranu. Šenilová látka je k dispozici v mnoha barvách, ze kterých si můžete vybrat. Navíc je hezká a příjemná na dotek a snadno se čistí, díky tomu je i praktická a odolná proti oděru, což má v případě židlí velký význam.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium