Drevenákrajina.cz

Dřevěné skříňky a komody pod televizor

Dřevěná skříňka pod televizor je kus nábytku, který nemůže chybět v žádné obývacím pokoji. Díky němu snadno umístíte televizor, herní konzoli nebo Hi-Fi zařízení na správné místo. Získáte také praktický úložný prostor pro sbírku filmů a časopisů. Televizní skříňka z přírodního dřeva je mimořádně odolný kus nábytku, který dobře poslouží nejen v rustikálních interiérech. Pevná struktura zaručuje ochranu vybavení na komodě. Můžete si vybrat z dřevěných televizních skříněk v různých velikostech a barevných variantách. Bez ohledu na to, jak velká je vaše obývací pokoj, najdete model, který ladí s interiérem. Nábytek z masivu je nejen odolný, ale také univerzální. Nemáš televizi? To není problém, protože dřevěná televizní skříňka vypadá skvěle i s rostlinami.

Dřevěná televizní skříňka - nadčasové provedení

Teplá bílá je prvořadým odstínem v našich kolekcích, a to z jednoho důvodu. Dělá z dřevěné televizní skříňky klasický a nadčasový kus nábytku, který navíc prosvětlí interiér. Díky tomu nepodlehne pomíjivým trendům, které se mění téměř každou sezónu a které vybízejí k neustálému nakupování. Zaměřujeme se na dlouhodobé řešení, a proto nabízíme nábytek z masivu borovice, který při správné péči s vámi zůstane déle. V obchodě najdete funkční bílou komodu ze série Belluno Elegante nebo Marone. Vytvořte konzistentní interiéry v rámci jedné kolekce, ale pokud chcete, můžete si snadno zařídit originální obývací pokoj kombinací různých kusů nábytku.

 

Odpovědná výroba v souladu s životním prostředím

Bílá komoda RTV je vyrobena z nejkvalitnějšího borovicového dřeva, které pochází pouze z kvalifikovaných plodin. Skříňku jsme navíc natřeli barvami na bázi vody, které umožnily dřevu volně dýchat. Hledáte hodnotné produkty, které u vás vydrží roky?

  • Vyberte si dřevěnou televizní skříňku od polského výrobce. Tímto způsobem podpoříte místní podnikání.
  • Používáme finskou borovici, která je mimořádně odolná a odolná vůči poškození.
  • Struktura dřeva je mírně viditelná a hmatatelná pod prsty, protože pokrytí barvou je asi 85%.
  • V průběhu času budou přírodní zrna a uzly stále viditelnější, což zdůrazní jedinečný charakter bílé komody TV.

Pokud se staráte o přírodní prostředí a od nábytku očekáváte trvanlivost, je nákup dřevěného nábytku ve společnosti Dřevěná krajina správným rozhodnutím. Pro lidi, kteří nepoužívají vybavení RTV, nabízíme kvalitní borovicové komody. Perfektní do obývacího pokoje i do ložnice.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium