Drevenákrajina.cz

Bílé komody do obývacího pokoje

Komody do obýváku z obchodu Dřevěnákrajina.cz jsou prostorným a stylovým nábytkem pro ukládání. Nabízíme moderní borovicové komody do obývacího pokoje různých typů - se skříňkami, zásuvkami a s různými povrchovými úpravami. Můžete si vybrat mezi bílými komodami, bílými deskami v barvě borovice a komodami zcela v barvě borovice. Jako výrobce dřevěného nábytku klademe zvláštní důraz na kvalitu zpracování a použité dřevo. Naši designéři dohlížejí na design komod tak, aby dokonale ladily s ostatním nábytkem z naší kolekce nebo doplňovaly nábytek v obývacím pokoji, který již máte. Naše bílé komody s jedinečným stylem dodají vašemu domovu charakter a mohou se stát ozdobou Vašeho obývacího pokoje. Přizpůsobte styl a velikost svého obývacího pokoje výběrem z naší široké nabídky komod z borovice.

Komoda 2.4, borovice, barva grafit - dub, kolekce Marone Komoda 2.4, borovice, barva grafit - dub, kolekce Marone
Dodavatel: Marone
Cena: 16 472,80 Kč 20 591,00 Kč
ks.
zobrazit více
  • sleva

Jak začlenit komodu do obývacího pokoje?

Bílou komodu do obývacího pokoje lze snadno začlenit do jakéhokoli stylu interiéru. Komoda je univerzální, praktický a zároveň elegantní kus nábytku do obývacího pokoje. Na jedné straně zásuvky a dřevěné komody ukryjí Vaše drobnosti a udrží v obývacím pokoji pořádek. Na druhou stranu můžete na horní desce komody nebo za skleněnými dvířky skříněk vystavit libovolné dekorace.

Úložný prostory v komodě

Prosklené skříňky, komody jsou ideální například na pěkné talíře, šálky nebo skleničky pro zvláštní příležitosti. Dřevěné komody do obývacího pokoje mohou být také místem pro knihy, časopisy nebo sbírku desek. Uzavřením za skleněnými dveřmi je můžete chránit před prachem, aniž byste se vzdali jejich vystavování.

Dřevěná komoda je ideální pro uložení ubrusů, ubrousků nebo drobností, které chcete mít raději schované. V malém bytě jsou borovicové komody do obývacího pokoje vhodným multifunkčním kusem nábytku, který nezatěžuje interiér a zároveň poskytuje další úložný prostor pro oblečení. V takové roli se dobře uplatní komody se zásuvkami a dřevěnými dvířky.

Dekorace na komodě

Jak využít horní část bílé komody do obývacího pokoje? Pokud je váš interiér minimalistický, můžete nechat horní desku prázdnou, ale skvěle vypadá i obraz umístěný na komodě a opřený o zeď nebo velká designová váza s květinami. Pokud dáváte přednost barevnému a rodinnému interiéru, bílé komody podtrhnou charakter vaší rodiny. Vystavte si na ně suvenýry z dovolené nebo rámečky s rodinnými fotografiemi.

Jak vybrat komodu do obývacího pokoje?

Při výběru komody do obývacího pokoje je třeba vzít v úvahu následující skutečnosti.

  • materiál, ze kterého jsou vyrobeny,
  • styl, zda se hodí do interiéru,
  • kvalita, zda komoda vydrží mnoho let,
  • velikost, zda se komoda vejde do obývacího pokoje,
  • typ, zásuvky nebo skříně?

Velký výběr borovicových komod do obývacího pokoje rozhodování neusnadňuje. Bílé komody s vysokým leskem se budou dobře vyjímat v moderních interiérech a komody z masivního dřeva v tradičních interiérech. Neexistuje však žádné pravidlo, vyplatí se prohlédnout si všechny borovicové komody online a vybrat si ten nejlepší kus nábytku pro sebe.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium