Drevenákrajina.cz

Komody do kanceláře

Dřevěná komoda do pracovny nebo kanceláře je estetický a praktický kus nábytku. Můžete do ní ukládat dokumenty a praktické doplňky a díky vysoké kvalitě dřeva a elegantnímu designu zachováte reprezentativní charakter místnosti. Bílé a přírodní komody do pracovny jsou nejoblíbenějším řešením. Je tedy jen na Vás jak si užijete svůj nábytek do kanceláře, nejdůležitější je, aby komody byly dobrým a pevným nábytkem s který budete spokojeni na dlouhá léta. Vyrábíme a již mnoho let nabízíme moderní nábytek do kanceláří, kde záleží na stylovosti a funkčnosti.

Kancelářské komody pro elegantní kancelář

Bílý nábytek je známý svou univerzálností a snadným přizpůsobením mnoha stylům interiéru. Zároveň mají uklidňující účinek a neutralizují emoce. Proto se často volí do kanceláří, kde je třeba se obzvlášť soustředit na práci. Hnědý nábytek má také pozitivní a nadčasový význam. Odkazuje na svět přírody a vytváří v místnosti hřejivou a útulnou atmosféru. Nabízíme bílý a hnědý dřevěný nábytek z kolekcí Toskania, Marone a Belluno Elegante. Každá skříňová komoda je:

  • odolná a pevně vyrobená,
  • navržena s důrazem na detail a dlouholeté používání,
  • snadno se udržuje v čistotě, prach lze setřít měkkým vlhkým hadříkem,
  • praktická, má mnoho zásuvek a skleněných vitrín.

Moderní komody do pracovny

Pokud chcete, aby Vaše komoda do kanceláře plnila jak funkci ukládání Vašich věcí, tak i elegantního doplňku místnosti, podívejte se na naše kolekce nábytku. Kancelářské komody z borovice nebo dubu (v teplých odstínech hnědé nebo bílé) mají krásnou strukturu a zachovají si svou kvalitu po dlouhá léta. Komoda do pracovny je ekologický kus nábytku, který se hodí do skandinávských a provensálských interiérů.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium