Drevenákrajina.cz

Komody a příborníky do jídelny

Bílé nebo přírodní komody do jídelny z borovice jsou nejuniverzálnějším a nejpraktičtějším řešením. Jako výrobce dřevěného nábytku Vám nabízíme také komody do jídelny z dubu. První i druhý design ozdobí Vaši jídelnu rustikálním, skandinávským nebo provensálským charakterem. Vytvoříte si tak elegantní místo, kde se Vaše rodina nebo hosté shromáždění při zvláštních příležitostech budou cítit dobře. Naše jídelní komody jsou odpovědí na potřeby zákazníků, kteří hledají odolný nábytek s jedinečným vzhledem. Vybavené praktickými zásuvkami a policemi jsou ideální do jídelny, kde potřebujete místo pro uložení nádobí a drobných předmětů, které se nevyhnutelně nepoužívají každý den.

Komody do jídelny z borovice a dubu

Nabízíme přírodní a bílý nábytek, který se skvěle hodí do jídelny. Neutralizují emoce, uklidňují mysl a především dodávají celému prostoru ušlechtilý charakter. Jídelna, v níž převládají teplé odstíny hnědé a bílé, vždy vytváří příjemnou atmosféru pro jídlo, rozhovory a setkání. Komody a příborníky do jídelny:

  • se vyznačují solidním zpracováním,
  • mají podobu komod, které se otevírají shora, ale také klasickým provedením se zásuvkami a (prosklenými) vitrínami,
  • jsou pokryty ekologickým voskem,
  • jsou určeny pro samostatnou montáž,
  • jsou vhodné i do jiných místností, například do obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny.

Dřevo použité při výrobě komody pochází z ekologického zdroje.

Jedinečné příborníky do jídelny

Prozkoumejte kolekce: Marone, Toskania a Belluno Elegante. Vyberte si komodu do jídelny z borovicového nebo dubového dřeva a kupte si ji, aniž byste museli opustit svůj domov. Komody a příborníky do jídelny dostupné online Vám usnadní rozhodování a nakupování - můžete si přečíst podrobné informace o nábytku a koupit ho, aniž byste museli opustit domov. V našem internetovém obchodě Dřevěnákrajina.cz najdete široký sortiment nábytku, který je navržen tak, aby vydržel mnoho let.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium