Drevenákrajina.cz

Komoda 4.3, borovice, barva přírodní borovice, kolekce Belluno Elegante

Dostupnost: Čekání na dodávku produktu
Cena: 10 289,40 Kč 17 149,00 Kč 10289.40
Nejnižší cena během 30 dnů před akcí: 17 149,00 Kč Pokud se produkt prodává méně než 30 dní, zobrazí se nejnižší cena od zahájení prodeje.
ilość ks.

product unavailable

Popis

Dřevěná komoda 4.3 z masivu borovice Belluno Elegante

Jedním z prvků kolekce Belluno Elegante přírodní borovice je jedinečná komoda dřevěná komoda velkých rozměrů, která je vybavena až čtyřmi skříňkami a třemi zásuvkami. Komoda je mimořádně prostorná, umožňuje ukládat různé druhy předmětů a hodí se k estetice jakéhokoliv interiéru. Komoda je celá vyrobena z masivního borovicového dřeva, což zaručuje, že pevná a odolná konstrukce zůstane neporušená i po mnoho let. Neutrální barva v odstínu přírodní borovice rozjasňuje interiér a dodává nábytku moderní a zároveň útulný vzhled. Zásuvka uprostřed truhly se vyznačuje svou délkou. Pro větší pohodlí je vybaven dvěma symetrickými úchyty v podobě klasických knoflíků.

Dřevěná komoda do obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice

Povrch dřeva byl mořen, což mu dodalo na atraktivitě a zároveň zachovalo jeho přirozenou kresbu. Poté bylo dřevo chráněno vodním lakem, který ho chrání před vyblednutím a poškrábáním. Lak je ekologický, bezpečný pro zdraví a životní prostředí. Dvířka komodových skříněk byla ozdobně vyfrézovaná. Jednoduché vertikální drážky odkazují na půvabný nábytek v provensálském stylu, který si již získal přívlastek nadčasový,  navzdory měnící se interiérové módě se vždy vrací a jeho prvky jsou propašovány do nových trendů. Asociace s tímto stylem doplňuje design stolní desky a půvabné úchyty s knoflíky v barvě matné černé nebo ušlechtilého starého zlata.

Dřevěný nábytek do obývacího pokoje - pro koho?

Pokud zařizujete svůj první byt a ještě nevíte, jak bude obývací pokoj vypadat, je dřevěný nábytek z borovice bezpečnou volbou - přírodní dřevo se jistě hodí ke všem prvkům interiéru. Dřevěný nábytek je díky použití vysoce kvalitní suroviny mimořádně odolný vůči nárazům, mechanickému poškození a zatížení. Obývací pokoj jako intenzivně využívaná místnost potřebuje právě takový nábytek. Dřevěnou komodu lze použít k uložení skla, porcelánu, servisu pro hosty nebo náhradního nádobí. Komoda 4.3 Belluno Elegante skvěle doplní i klasický dřevěný nábytek do jídelny.

Správná péče o dřevěný nábytek

Díky použití přírodních materiálů podléhá dřevěná komoda přirozenému procesu stárnutí a její letokruhy a suky se časem stávají viditelnější. Jedná se o přirozený proces stárnutí dřeva. Při údržbě dřevěného nábytku je třeba dbát na to, abyste nepoužívali hrubé utěrky nebo kuchyňské čisticí prostředky, mohou způsobit poškození nebo změnu barvy povrchu. Nejlepší je použít vlhký měkký hadřík. Nedoporučuje se vystavovat nábytek přímému UV záření ani jej umisťovat do blízkosti topných zařízení. Nábytek je dodáván v baleních s návodem a příslušenstvím pro vlastní montáž.

Technické informace

Šířka 167 cm
Výška 85 cm
Hloubka 45 cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Belluno Elegante
Barva Přírodní borovice
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Úchytky Černé
Pojezd zásuvek Hettich s tlumičem
Počet zásuvek 3 zásuvky
Počet dvířek 4 dvířka
Počet polic 3 police
Hmotnost 47 kg
Čas montáže 2 osoby 3 hod.
Záruka 12 měsíců

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium