Drevenákrajina.cz

Komoda 3.3, borovice, barva přírodní borovice, kolekce Belluno Elegante

Dostupnost: Čekání na dodávku produktu
Cena: 14 369,00 Kč 14369.00
ilość ks.

product unavailable

Popis

Dřevěná komoda 3.3 z masivu borovice Belluno Elegante

Masivní dřevěná komoda 3.3 v přírodní barvě dřeva je prostorný, praktický a elegantní kus nábytku. Je vyrobena výhradně z masivního borovicového dřeva, které zajišťuje trvanlivost a stabilitu autentického dřevěného nábytku. Komoda je vybavena třemi zásuvkami a jednou skříňkou pod každou zásuvkou. Zásuvky jsou podepřené na pojezdech, takže se pohodlně vysouvají. Stejně jako skříňky jsou vybaveny knoflíkovými úchyty. Na výběr jsou dvě barvy rukojetí:

  • černá, matná - ideální pro provensálský, rustikální a retro styl
  • zlaté, lesklé, ideální pro glamour nebo klasický styl.

Přírodní dřevo bylo mořeno. To ještě více zdůraznilo její půvab, který vytváří autentické uspořádání suků a letokruhů dřeva. Následně byl nábytek chráněn ekologickým lakem.

Dřevěná komoda do obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice

Komoda 3.3 Belluno Elegante je díky svému vzhledu a funkčnosti neuvěřitelně univerzální. Její optimální hloubka a šířka umožňují pohodlné uložení různých typů předmětů - nádobí, keramiky, skla, textilií, jako je oblečení, ručníky nebo ložní prádlo. Dřevěná komoda Belluno Elegante je ideální do ložnice jako skříň na prádlo. Dřevěný nábytek do obývacího pokoje s jídelním koutem Vám pomůže udržet tuto často používanou místnost v čistotě. Přírodní borovicové dřevo má elektrostatické vlastnosti, díky kterým se na jeho povrchu mnohem hůře usazují prachové částice. Dřevěný borovicový nábytek má pozitivní vliv na vlhkost vzduchu, což je dobré pro zdraví celé rodiny.

Dřevěný nábytek do jídelny

Ve velkých domech a bytech bývá pro jídelnu vyhrazena samostatná místnost. Jídelna je obvykle vybavena velkým dřevěným stolem a zařízena v půvabném rustikálním stylu. Pokud se takovými interiéry inspirujete, dřevěná komoda Belluno Elegante do Vašeho interiéru dokonale zapadne. Jeho design obsahuje prvky typické pro tuto estetiku:

  • frézování na čelech dveří a zásuvek,
  • způsob povrchové úpravy ráfků nábytku (sokl a horní část),
  • kulaté knoflíkové rukojeti.

Správná péče o dřevěný nábytek

Díky použití přírodních materiálů podléhá dřevěná komoda přirozenému procesu stárnutí a její letokruhy a suky se časem stávají viditelnější. Jedná se o přirozený proces stárnutí dřeva. Při údržbě dřevěného nábytku je třeba dbát na to, abyste nepoužívali hrubé utěrky nebo kuchyňské čisticí prostředky, mohou způsobit poškození nebo změnu barvy povrchu. Nejlepší je použít vlhký měkký hadřík. Nedoporučuje se vystavovat nábytek přímému UV záření ani jej umisťovat do blízkosti topných zařízení. Nábytek je dodáván v baleních s návodem a příslušenstvím pro vlastní montáž.

Technické informace

Šířka 130 cm
Výška 85 cm
Hloubka 45 cm
Materiál Finská borovice
Série výrobků Belluno Elegante
Barva Přírodní borovice
Povrch Polomatný
Dokončení Barva na bázi vody
Úchytky Černé
Pojezd zásuvek Hettich s tlumičem
Počet zásuvek 3 zásuvky
Počet dvířek 3 dvířka
Počet polic 3 police
Hmotnost 38 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 12 měsíců

Recenze produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium