Drevenákrajina.cz

Kancelářské stoly

Pracujete z domova a hledáte nové vybavení pro svoji pracovnu? Nebo právě zařizujete svou první domácí kancelář? Základem takového prostoru je moderní kancelářský pracovní stůl, protože u něj budete hodně přemýšlet, číst, psát nebo počítat. Jako výrobce dřevěného nábytku nabízíme kancelářské pracovní stoly z pravého dřeva, které se vyznačují vysokou funkčností a zároveň elegancí. U pěkného stolu do pracovny je vždy radost sedět a další výhodou je jeho reprezentativní charakter, do své kanceláře rádi pozvete další členy domácnosti nebo externí hosty. Navrhované stoly mají také pohodlný tvar horní desky a jejich výroba byla provedena racionálním způsobem, aniž by bylo poškozeno životní prostředí. Naše kancelářské psací stoly z borovice lze použít i v dětském nebo mládežnickém pokoji.

Bílý kancelářský pracovní stůl

Bílá barva má charakter, který uklidňuje emoce, pomáhá shromažďovat myšlenky a udržet koncentraci po dlouhou dobu. Proto by měl být moderní pracovní stůl do kanceláře bílý. Pokud se navíc rozhodnete pro přírodní dřevo, dosáhnete efektu přirozeného, vizuálního tepla. Výhodou bílé barvy je také možnost volně ji kombinovat s jinými barvami. Efektivní princip kontrastu je nejlépe vidět na designu našich psacích stolů, které mají dubovou nebo ořechovou desku.

V internetovém obchodě Dřevěnákrajina.cz najdete také diskrétní sekretářky. Jednu z nich jsme ukryli do klasické komody, která po většinu dne může plnit právě tuto funkci. Po pracovní době však můžete komodu proměnit v praktickou skříňku a zařídit si profesionální koutek. Bílý dřevěný nábytek nevyžaduje žádné speciální čisticí prostředky, ale pouze suchý hadřík. Nezapomeňte neumisťovat je do blízkosti radiátoru nebo na místo vystavené nadměrnému UV záření. Dřevěné stoly si tak déle zachovají svou kvalitu.

Moderní kancelářské stoly - nábytek pro náročné

Kancelářské stoly jsou k dispozici v bílé nebo přírodní barvě dřeva, vytváříme univerzální kolekce, které budou dobře fungovat v průmyslovém, ale zároveň i v retro stylu interiérů. Vážíme si nadčasové řešení, a proto je design našeho nábytku minimalistický a materiály použité na jeho výrobu jsou mimořádně odolné. Díky tomu Váš psací stůl do pracovny vydrží roky. Potřebujete do své domácí kanceláře jiný nábytek ve stejném stylu? Prohlédněte si dostupné dřevěné police a knihovny v našem internetovém obchodě. Sestavte si kancelářský nábytek a začněte pracovat v novém působivém prostoru.

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium